Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszem után 15. nap negatív...

Inszem után 15. nap negatív teszt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap volt két hete, h inszemünk volt, voltam orvosnál csinált is uh-t, azt mondta,h nincs jele, h leakarna válni a nyálkahártya (18mm a mnyh, sztm a progitól)megvan még mind2 oldalon a sárgatest,ő jó esélyt lát a terhességre. Azt mondta,h ha nem jön meg pénteken menjek vissza, de a progi visszatartja a mensit, nem?? ma is csináltam két tesztet x-epil, meg intimed, negatív mind2. semmi tünet, hét elején fájtak a melleim, de most már annyira sem fáj mint mensinél szokott és vizes folyásom van.nem érzem magam terhesnek :(

2016. okt. 8. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Azt, amit az orvosod mondott.
2016. okt. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is hallgass az orvosra. Ő nyilván több ilyen beavatkozást csinált már végig, és követte uh-n.

Péntekig még esélyt akar adni a terhességnek. Ha a progit most abbahagyod, biztosan megszakad, ha el is kezdődött valami.

Az orvosok nem szoktak hamis reményeket kelteni, én azt tapasztaltam. Sőt, általában kerek perec megmondják, hogy ebből nem lesz baba (sajnos, hallottam én is ezt).

Menj vissza pénteken. Majd írd meg, mi volt.

Drukkolok

2016. okt. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat de nem èrtem pènteken már a 21. Nap lesz, nagyon rossz ez a bizonytalanság
2016. okt. 8. 15:05
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
Az én dokim inszem után a 14.-ik napi tesztet javasolja, ha negatív abba kell hagyni a progeszteront. Az xepil és az intimed nem túl érzékeny teszt. Ha tudsz menj el vérvételre, már 100%-ra kimutatja ha terhes vagy. Én nem szedném egy hétig a progit ha nem muszáj, de biztosat csak a vérvétel mutat. Drukkolok!
2016. okt. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!