Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akinek a második inszemináció...

Akinek a második inszemináció sikerült mit csinált máshogy mint at elsőnél? ( főként akiknél a sperma miatt volt szükséges)?

Figyelt kérdés

2016. okt. 11. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia, totál minden ugyanaz volt - kivéve hogy a 3.ikra készültem mert úgy gondoltam úgyse sikerül 
2016. okt. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor mindent ugyanúgy csináltál? Vitaminok, pihenés vagy nem pihenès? Mentèl dolgozni? Fájt vmi? Cici.alhas stb?progitól milyet kaptál s mennyit? Hányadik ciklusnap volt az inszem, s mikor tszteltèl pozitívat? Bocsi ha sok
2016. okt. 12. 18:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Az inszemináció sikeressége nem hozható egyértelműen azzal kapcsolatba, hogy ki mikor mit csinál másképp. Egy alkalom sikeressége kb. 15% még orvosi laboratóriumi körülmények között is, ahol felkészült szakmai személyzet végzi az eljárást. Egy legfeljebb 6 alkalmas kezelés sikerességi rátája ebből könnyen kiszámíthatóan kb. 60%, tehát nem túl magas. Vannak, akik privátban csinálják otthon, mert nem akarják kifizetni az eljárást vagy mert szabadabban akarnak próbálkozni, és a sikeresség ez esetben nyilván még alacsonyabb. Tehát akinél a 3. próbálkozás sem jár sikerrel, az ne keseredjen el. Sokszor "csak" pszichológiai problémák állnak a meddőség hátterében, amelynek kiiktatása esetén a terhesség hamar bekövetkezik.
2016. okt. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, minden ugyanaz volt, nem pihentem még aznap is dolgoztam (kávézóban) progit akkor nem kaptam semmit, szóval megvolt az inszem és utána semmit nem szedtem kivéve az elevitet!
2016. okt. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lemaradt hogy 18.nap volt az inszem, csak clostyt kaptam, rá 2 hétre teszteltem pozitívat, 12 dpo-n még negatív volt a teszt!
2016. okt. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 😊
2016. okt. 15. 16:02
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

ekem első 4 inszeminációmnál clostylal stimuláltak, nem sikerült egyik sem, pedig vitamin, inofolic volt méhpempő is, de sajnos nem jött össze.

Átmentünka BMC-be, kaptunk időpontot lombikra (én PCOS vagyok, páromnak átlag 15 millios spermája), de a doki javasolta, ha szeretnénk lombik előtti két hónapban csinálhatunk inszemet. Gondoltam az anyagiakon kívűl mást nem veszthetek, próba cseresznye. Gonal F injekcióval kezeltek napi 50 egységnyi, a 14-ik napra volt egy 18 mm-es és két kisebb 14 mm és 12 mm-es pete. A 16-ik napon megcsinálták az inszemet, a doki (aki nem az én dokim, ő épp szabadságon volt) megjegyezte, hogy inkább lombikkal kellene foytatni, mert annyira alacsony lett a spermaszám 4 millió. Teljesen lesokkolódtam, hogy lehet 15 millióból 4, amikor szedjük mindketten a vitaminokat? Nem sok reményt fűztem hozzá és láss csodát késett egy napot a menzim, megcsináltam a tesztet és erős pozitív lett :) nem hittem el, így lőttem még egy tesztett :)

Pár napja voltam a dokunál 5 hetes ultrahangon és két petezsákot látott. Szóval történnek még csodák.

Én ugyanazokat a vitaminokat szedtem: terhes vitamin, magnézium, inofolic, halolaj, E vitamin és néha D vitamint. Ebben a ciklisban méhpempőt is szedtem és nagyon szép méhnyálkahártyám lett tőle, biztos ez is hozzájárult a sikerhez :)


Sok sikert kívánok!

2016. okt. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok 1,5 év próbálkozás után jött össze :)
2016. okt. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!