Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nem jön össze a baba, minden...

Nem jön össze a baba, minden kivizsgálás meg volt mind a ketten rendben vagyunk de hiába. Jövő hónapban inszeminációra megyünk. Lehet, hogy megölöm a spermát?

Figyelt kérdés
Olvastam a protexin hüvelykúpról lehet, hogy az beállítaná a ph-m, hogy ne haljanak meg idő előtt? Még van 1 hónapunk a próbálkozásra, van esély vagy hülyeség?

#sperma #inszemináció #Ph beállítás
2014. aug. 15. 17:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
próbáld ki, mit veszíthetsz?
2014. aug. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
nem kéne ennyire bele stresszelni magatokat!
2014. aug. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Próbáld ki, mi bajod lehet?

Viszont sajnos tapasztalat, hogy ha nem találják meg a problémát, kevesebb a siker esélye inszemnél, lombiknál is. :-(

Milyen vizsgálataitok voltak?

2014. aug. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Férjemnek volt már 3 sperma tesztje ami több, mint jó lett, én minden hormon vizsgálaton és átjárhatóságin is voltam, minden rendben. Mivel nem tudtak semmit mondani és tovább már nem akarunk várni, megyünk inszemre. Én gondoltam arra, hogy az lehet a gond, hogy nem maradnak életben a spermák és ha tényleg ez lenne a gond akkor egy kúppal megúsznám ;)

Egy egészségügyes véleménye jó lett volna, hogy legalább a gondolat menet jó e vagy badarság az egész.


2. válaszoló ha több éve várnál és több százezred lenne benne, megnézném meggyire görcsölnél rá a témára, annyira könnyű osztani az észt, főleg ha azt se tudod miről beszélsz!!!

2014. aug. 16. 13:34
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Írtad,hogy minden vizsgálatot elvégeztek.PCT tesztet nem csináltak? Azért kérdezem,mert pont ez az ami téged foglalkoztat. Megnézik,hogy mennyi sperma jut át a hüvely védelmén keresztül.Nálam is ez volt a gond,de sajnos azért ez nem olyan egyszerű,hogy egy kúppal megoldható lenne.Ezt a problémát áthidalja az inszem,és sokaknak sikerült ezzel a módszerrel a baba.A mi esetünk más,mert a férjemnél is volt némi gond,valószínű ezért nem sikerült a 6 inszemünk. Az első lombik azonban bejött! Sok sikert nektek!
2014. aug. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Manka68 ***** válasza:
Amit még érdemes lenne megcsináltatni, ha nem volt : pajzsmirigy hormonok és terheléses cukor + inzulin vérvétel. Manapság ez a leggyakoribb meddőségi ok, de sajnos az alapvizsgálatokba még mindig nem tartozik bele.
2014. aug. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

6-os, de volt inzulin, cukor, pajzsmirigy mind jó!


5-ös NAGYON ÖRÜLÖK,h rátalálták a kérdésemre. Szerintem azért javasolták az inszemet nekünk, mert ott a vitaminban úszás és hogy a méhszájon már átrakják őket ez segít majd nekünk. Én azért örültem volna ha az orvos ( ha már rengeteg nem olcsó vizsgálatot megcsináltunk) említí az általad most írt vizsgálatot, még soha nem hallottam, most utána nézek és sztem meg is csináltatjuk. Még1x köszönöm

2014. aug. 16. 18:01
 8/22 anonim ***** válasza:
52%
Kedves kérdező!Érdekes téma amit felvetettél és egyre több a meddő nő,de a probléma szerintem nem a vizsgálatokban keresendő.Van egy sebész nő ismerősöm, aki előszeretettel kutatja a teherbeesési problémákat.Ő azt mondta nekem, hogyha 1 párnak többszöri próbálkozás után sem jön össze a baba az annak köszönhető,hogy a 2 embernek hasonló a genetikai génállománya.Vannak emberek akik fejen is állhatnak akkor sem jön össze nekik vagy csak nagyon soká és vannak akiknek egyből sikerül vagy pár hónapon belül.Ez a hölgy ismerősöm azt mondta hogy akiknek nagyon különböző a genetikai génállománya azoknak szinte rögtön összejön.Lásd, pl.magyar nő és külföldi férfi akik teljesen más közegből,kultúrából,családból jöttek rögtön összejön(vérfrissítés),akik meg mondjuk 1 városból/faluból valóak vagy 1 megyéből azok meg lehet hogy nagyon nagyon távolról,akár több száz évre visszamenőleg "rokonok"azaz hasonlít a genetikai génállományuk nem vagy csak nagyon nehezen jön össze a baba.Nem tudom mi igazság van ebben,de nekem is van nem 1 ismerősöm akik valamikor valakivel 1 párt alkottak és bármit csináltak nem jött össze a baba több év és vizsgálat után sem és lezárták a kapcsolatot a nő összejött 1 másik férfival, a férfi egy másik nővel és az új kapcsolatból meg érdekes módon szinte rögtön összejött a baba úgy hogy nem tervezték olyan hamar.Ezzel most nem riogatni akarlak kérdező, hiszen nem tudom hogy hány éves vagy,házasságban élsz e,de sajnos ez a gyermekvállalás is valahol szerencse kérdése.Tényleg ne haragudj amit leírtam,nem a kedvedet akarom elvenni,hiszen iszonyú rossz lehet várakozni évek óta és "kidobni"egy rakás pénzt egy olyan dologért, ami elviekben megjárna minden anyai ösztönnel és felelősségteljességgel megáldott nőnek.
2014. aug. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nalam is minden rendben van de 2 eve csak nem jön a baba. Egy HSG+laparoszkopia hamar kideritette,hogy mivel volt egy mehnyakrakom amivel 2x egymasutan mütöttek es 2 jo nagy heg maradt a helyükön,be van szükülve a mehnyakam,ezaltal valoszinü,hogy a sperma nem vagy nagyon kis mennyisegben tud feljutni. Varom a beutalomat az inszemre.
2014. aug. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Leírnád a pajzsmirigy, és a terheléses cukor-inzulin értékeid?
2014. aug. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!