Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tüszőrepesztő beadása után...

Tüszőrepesztő beadása után ájulás?

Figyelt kérdés

Ez volt a második alkalom, hogy beadtam magamnak az Ovitrelle-t, tegnap éjfél körül, mert csütörtökön megyünk inszemre. Már a vége felé éreztem, hogy valami nem oké. Olyan volt a hallásom, mintha valaki párnát szorított volna a fülemre, bizsergett a testem, főleg a lábam (hasba adtam a szurit), szédelegtem, a látásom is fura volt. Volt annyi lélekjelenlétem, hogy a tűt kiszedtem magamból, aztán próbáltam elvánszorogni az ágyig, de nekiestem az ajtófélfának fejjel (jókora púpom nőtt), majd a földön ültem, képtelen voltam felkelni. Mikor mégis megpróbáltam, összeestem, és kb. 5 mp-ig eszméletlen voltam (ezt már szegény álmából felriadt férjem is végignézte). Az ájulás után már jobban voltam, azon kívül, hogy fájt a púpom, semmi sem emlékeztetett a rosszullétre.

Orvost nem engedtem hívni, mivel már jól voltam, de a szakorvosomnak azért meg fogom említeni.

Valaki tapasztalt hasonlót? Ez az a fajta rosszullét lehet, ami a "tűfóbiásoknál" jelentkezik?


2016. okt. 19. 10:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálam a tűtől van ilyen,és képtelen is lennék magamnak beadni.De akár lehet hogy allergiás vagy rá,mindenképp kérdezd meg az orvost.
2016. okt. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!