Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha már lenne egy gyermeketek,...

Ha már lenne egy gyermeketek, de nem jönne össze a 2. , elmennétek kivizsgálásra?

Figyelt kérdés
Vagy megkímélnétek magatokat az egésztől, hiszen már van úgyis gyermeketek?
2016. okt. 20. 15:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%
Attól függ mennyi ideje próbàlkozunk. Nekünk a tesó 1 év volt mìg összejött. Pont akartam kérni a dokit hogy vmi legyen...erre nem jött meg.
2016. okt. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%
Én elmentem,ugyan nekem a második babám a 35.terhességi héten meghalt😭 utána sajnos egy nemtörődöm orvost fogtam ki,hiába mondtam hogy valami nem stimmel,több mint 1év után végre sikerült a baba,de hamar el is vetéltem.kerestem más orvost,ki is derült hogy pcos jellegű volt az egyik petefészkem és inzulin rezisztenciát állapítottak meg.ha akkor nem járok utána,most valószínűleg nem lenne velem a 3 hetes kis csöppségem😍
2016. okt. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
55%
Attol fugg, hogy az elso gyerek mennyi idos es hogy miota nem jon ossze a masodik gyerek. Egy ev probalkozas utan en mindenkeppen belekezdenek a kivizsgalasba. Nem nyugtatna a tudat, hogy mar van egy.
2016. okt. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
23%
Kivétel leszek: nem. Akkor elfogadnánk és élnénk boldogan az egykénkkel. Ez is a terv. Egy van, szeretnénk majd kistesót, de nem görcsösen.
2016. okt. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
53%
Azért az eleje egyáltalán nem durva egy ilyen kivizsgálásnak, kiderülhet egy sima laborból, hogy valami nem oké a hormonjaiddal, kezelnek, ennyi. Lombikot valszeg nem vállalnék ha már van 1 gyerekem, de ki tudja, az adott helyzetben dől el, hogy ki hogyan reagál, mennyire ragaszkodik valamihez.
2016. okt. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Mindig 2 gyereket terveztünk, a feleségem viszont nem akar elmenni kivizsgálásra. Már 3 éve próbálkozunk. A nagyobb gyermekünk 4 éves. A nejem szerint nem véletlen, ha nem jön össze, Isten csak egy gyermeket szánt nekünk. Azt mondta, hogy ő nem akar mindenféle gyógyszert szedni meg fájdalmas kivizsgálásokra járni. Csak legyünk együtt továbbra is védekezés nélkül, ha jönni akar, majd jön a baba, ha nem, akkor így van megírva.
2016. okt. 20. 15:57
 7/18 anonim ***** válasza:
51%
Nekünk az első gyerek 5 hónap próbálkozás után sikerült, tehát elég hamar. A másodikra 2 évet vártunk, aztán elmentünk az orvoshoz, kiderült hogy velem van a baj. Megkaptam a kezelést de még így is 5 évbe telt mire sikerült. Az hogy van egy gyereketek egy dolog..
2016. okt. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%
Miért nem mész el te kivizsgálásra? 50-50 az esélye, hogy vagy nálad vagy nála van a gond. És csak a te kivizsgálásod nem fájdalmas, sőt!
2016. okt. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
39%

Elmennék, ha nagyon vágynék újabb babára, de a feleséged valószínűleg nem vágyik...

Furcsa a hozzáállása. Lehet egy egyszeű hormonsorral kiderülne a pribléma, mert szerintem három év után van. Korantsem biztos, hogy sok gyogyszert kellene szednie.

Pl. Egy clostylbegit kúrától mi baja lehetne? Egy esetleges terhesség mellett?

2016. okt. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%
2 gyerekem van már, de nem vártam a csodát, elmentem. és jól tettem, mert próbálkozással soha nem jött volna össze. lombikkal meg igen.
2016. okt. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!