Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mivel lehet novelni a petesejt...

Kotomoto kérdése:

Mivel lehet novelni a petesejtek számát es az Amh szintet? Valamilyen injekcioval? Van olyan akinek sikerült teherbebeesni alacsony petesejt számmal?

Figyelt kérdés
Alacsony Petesejt szàm

#alacsony AMH-érték #alacsony petesejt szàm #Termèszetes uton teherbebeesni
2016. okt. 24. 13:10
1 2 3 4
 21/33 Manka68 ***** válasza:

Mi nők több millió petesejttel a petefészkünkben születünk, amiből kamaszkorunkra pár százezer marad (a többivel nem tudom mi történik, erről nem találtam semmit, gondolom elhal). Ebből a néhány százezerből havonta 1-2 érik meg. Ezt lehet látni az ultrahangon.

Nem is magát a petesejtet, mert az mikroszkopikus méretű, hanem az éppen érőfélben lévő tüszőt.

Csak az AMH érték mutatja meg, mennyi a tartalék.

2016. okt. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Szoval akko nem kell elhinnem a dr nőnek hogy làtott 5 petesejtet vagy tüszőt....inkàbb highyem el amit au internet ir??? Ez nekem egy kicsit èrdekes.....nekem nem a tartalékot nézte hanem hogy mennyi van jelen pillanatban....
2016. okt. 31. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Szerintem amit a doktorno làtott es mondott akkor biztos ugy van
2016. okt. 31. 08:39
 24/33 Manka68 ***** válasza:
Szerintem félreértetted amit a doki mondott. Legközelebb kérdezz rá nála. :-)
2016. nov. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Azon mit lehet fèlre èrteni hogy jobb oldal 1 pete bal oldalt 4 petesejt? Ezt egy sìk hülye is felfogja. Mèg nekem is sikerült.......
2016. nov. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 Manka68 ***** válasza:
Azt, hogy ez nem az összes petesejted, hanem ami abban a ciklusban épp érik. Az AMH érték pedig azt mutatja, hogy mennyi a tartalékod egész hátralévő életedre. A két dolognak nincs köze egymáshoz.
2016. nov. 2. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Jaaaaaa....na ezt jol elbeszeltem akkor. Igen. Ezt tudom. De a dr no keveselli ezt az 5 db ot ami volt. Azt hogy mennyi lehet meg hatra na azt meg nem neztek. Az a jovo zeneje....
2016. nov. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Pozitivat teszteltem :) alacsony amh szinttel termèszetes uton
2016. nov. 6. 23:59
 29/33 anonim ***** válasza:
Jajjj de jooooo. Gratulalok! Vigyazz magatokra!
2016. nov. 7. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen köszönom:))
2016. nov. 7. 23:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!