Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostylbegiet+ érett petesejt!...

Clostylbegiet+ érett petesejt!? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segitsegetekre lenne szükségem,aki volt hasonló helyzetben!

PCOS-em van nem volt peteeresem a fog gatlo szedese utan kb 6 hónappal teljesen elmaradt a menstruaciom,kaptam duphastont,most 2hónapig megjött 1.hónapban 33.napra a 2.ban pont 28.napra...orvosom Clostyt írt fel havi 5.napjától (szept.12én jött meg) 5napig 1x1db-ot! Ciklus 11.napján mentem vissza UH-ra és látott egy 17mm-es tüszőt,mondta h na most próbálkozni,szombaton ismét UH!Apával együtt is voltunk,éreztem h szurkál a petefészkem! Szombaton állítólag 19mm-es volt,és megrepedt a dokim szerint szerintetek sikerülhetett teherbe esnem?! Hasszurka meg mindig megvan,de a hőm ma reggelre nagyon leesett,bizom benne hogy fog felmenni! ! Lehet ebből még baba? Valaki hasonló helyzetben járt? Elnézést ha hosszú lett,de mindent leírok inkább! Jaj és október 9-10re nemvárom! Szép napot !



2016. szept. 26. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Még legalább egy hétig tartsátok, hogy kétnaponta együtt vagytok! Nem vagyok biztos benne, hogy a 19 mm-es nem csak most fog majd repedni, a hőleesés is erre utal. De ha ma hajnalban már megrepedt, ahhoz is még megfelelő a szombati együttlét. Szóval szerintem simán sikerülhet. :) Drukkolok!
2016. szept. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi a tanácsot! Aranyos vagy! Remélem hogy igazad lesz!!! 1éve várunk már a babóra!!! :(
2016. szept. 27. 06:35
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia! Nemtudom figyeled e a kérdést,de ma reggel pozitivat teszeltem,igaz picit halványabb de ott van,kivehető a 2 csík!! 😇😇😇😇 remélem minden okés lesz!!! Hétfőn megyek UH-ra addig magnéziumot kell szednem :)
2016. okt. 10. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!