Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pécsett keresnék normális,...

Pécsett keresnék normális, korrekt nődokit, akinek van magánrendelése?

Figyelt kérdés
Elérhetőséggel együtt szeretném, elsősorban PCOS-val foglalkozó orvos érdekelne. Meddőségibe nem, nem megyek :) Kicsit elegem lett a heti 8-10 ezer forintért is hónapokig semmit nem csináló orvosokból. Májusban derült ki a PCOS, én még egy rohadt szem gyógyszert, tanácsot, semmit nem kaptam a dokimtól, csak nyolc tonna laborleletet, természetesen azt is magán laborban, mert neki csak ott jó....... Valakinek bevált doki? Nem baj, ha férfi, bár nőhöz szívesebben mennék, az legalább érti, milyen érzés, amikor 4 éve hiába vársz.
2016. okt. 25. 07:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Én a Da Vinci magánklinikára járok endrokrinológushoz, Professzor Nagy Zsuzsannához, illetve Dr. Mátrai Gábor! Én is PCOS problémával kerestem őket föl, rendbejöttem, kaptam gyógyszereket, így a csoda végül elérkezett hozzánk is, 15 hetes kismama vagyok <3

www.davincimaganklinika.hu

Itt talász infót illetve telefonszámot is.

Sok sikert!!! :)

2016. okt. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!