Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Terhes vagyok? ( Csak normális...

Terhes vagyok? ( Csak normális válaszokat szeretnék)

Figyelt kérdés

Múlthét pénteken volt egy egyéjszakás kalandom. Védekeztünk, de furdalt a lelkiismeretem, megbántam, csak magányos voltam/vagyok. Eszemben volt sokszor az is, hátha terhes lettem, mit csinálok, nem szoktam ilyet tenni.

A mai nap volt egy kis barna folyásom. Picit megörültem, hogy végre megjött, de sajnos csak jövőhét szombatra vártam. Utánaolvastam, hogy mi lehet, találtam egy olyat, hogy pecsételő vérzés. Most akkor biztos baj van?? Természetesen vasárnap csinálok tesztet, de most nagyon rosszul lettem. Valaki nyugtasson meg!



2016. aug. 19. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
A pecsételés nem baj, de ha beágyazódási vérzés volt, akkor igen nagy eséllyel terhes vagy. Az elmaradt mensiig úgysem derül ki, hogy mi a helyzet.
2016. aug. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sosem volt még ilyen pecsételésem. Hoonan lehet tudni, hogy terhességi beágyazódás volt-e? Az hogy néz ki?
2016. aug. 19. 22:05
 3/10 anonim ***** válasza:

Az olyan pecseteles amit irsz. Hogy az volt e vagy sem az csak akkor derul majd ki mikor meg kell jonnie. Esetleg vmivel hamarabb a terhessegi tunetek reven.

De ha vedekeztetek elvileg nem lehet gond.

Drukkolok hogy ne legyen semmi.

Utolag meg ne legyen lelkiismeretfurdalasod van hogy az ember maganyos igen vagy jol esik neki hogy valaki torodik vele legalabb addig. Akkor abban a pillanatban ezt lattad jonak ugyhogy az volt a jo. Az kellett. Van ez igy. Nincs ezzel semmi gond. Legfeljebb ez volt az elso es utolso

2016. aug. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
dehogy van baj!! nyugi. tuti nem vagy terhes….
2016. aug. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha volt ovszer, nem vagy terhes.
2016. aug. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak annyit írtál,hogy védekeztetek. És mégis hogyan? A félúton kiszállás nem védekezés bármennyire is kényelmes...
2016. aug. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azóta is folyik belőlem váladék, a barnából rózsaszín lett, mára piros. Megnyugodhatok? Természetesen csinálok tesztet, de így nem futok hétfőn a nőgyógyászhoz. Azért nem nyugodtam még meg, mert nem így szoktam menstruálni...
2016. aug. 21. 07:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha rendesen megjott nincs gond
2016. aug. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát piros és van benne nyálkahártya, viszont kevesebb, mint szokott...
2016. aug. 22. 15:47
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma csináltam tesztet és negatív lett.
2016. aug. 27. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!