Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Bromocriptinről vélemények?

Bromocriptinről vélemények?

Figyelt kérdés
Olyanok segítségét várom,akik szedik,vagy szedték ezt a gyógyszert.Holnap fogom elkezdeni.Minden érdekel,pozitív és negatív tapasztalat,illetve sikertörténet akinek a gyógyszer szedése segített a teherbeesésben.Köszönöm szépen!
2016. okt. 26. 09:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 2 hétig kell szednem, napi 2-t, most járok a felénél kb. Kicsit magas lett a prolaktinom. Utána megint vérvétel. De nekem pontos a ciklusom, félidei uh-n 2 domináns tüszőm is volt, szóval ha nincs labor ki sem derül. Az elején pici hányinger volt a gyógyszertől, már nincs. Ami van az az álmosság ami a reggeli szem után rámjön. Egyelőre ennyi. Azt nem tudom emiatt nem jött eddig a baby, tényleg nem kiugróan magas a prolaktin.
2016. okt. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Enyhén magas prolaktinra szedtem mindkét lombik alatt. Igaz, hogy csak napi felet, de olyan kábult lettem tőle, hogy azt is csak lefekvés előtt mertem bevenni. Nem is vezettem, amíg szedtem, mert egész napra elkábított. Prolaktint viszont levitte. Baba van. Biztos, hogy ez is segített.
2016. okt. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.)45 a prolaktinom,500 alatt van a felső határ.7 éve várjuk a babát.Minden más eredményem mostmár rendben.Szeretném ha segítene ez a gyógyszer.
2016. okt. 26. 13:26
 4/15 A kérdező kommentje:
945 a prolaktinom.Elírtam,bocsánat.
2016. okt. 26. 13:26
 5/15 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Lenne nekem is egy kérdésem: A leletemen ez áll: Prolactin: 36,70 ng/ml Referencia tartomány: 5,18 - 26,53.

Már másnál is olvastam ilyen 800-900-as értékeket. Hogy van ez? Más a mértékegység vagy mi? Én nagyon nem értek hozzá, csak ez fura. Valaki elmagyarázná? :)


Kérdező sok sikert neked, remélem mostmár sikerrel jártok!

2016. okt. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Más egységgel számoltak,de nekem mindig mlU/l-ben nézték eddig,de látom hogy akkor neked is elég magas.Köszönöm
2016. okt. 26. 14:45
 7/15 A kérdező kommentje:

102-496 mIU/L

Amiben nekem nézték ez a tartomány.

2016. okt. 26. 14:46
 8/15 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen, mostmár világos.


Egyébként neked meddig kell szedned a bromót, vagy ezt már állandóan kell?

2016. okt. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem kell állandóan, 3 hónap múlva kell mennem kontrollra,elvileg addig kell szednem.Viszont egyenlőre egy dobozzal,30 db-ot írtak fel.
2016. okt. 27. 06:47
 10/15 anonim ***** válasza:
2,5 éve szedem a bromo-t, magas prolaktinra. Teherbe azóta sem estem, 3,5 éve próbálkozunk.
2016. okt. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!