Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hormonvizsgalat eredmenyben...

Adrienn101 kérdése:

Hormonvizsgalat eredmenyben segitseg?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez nem helyettesiti az orvos valaszat, de oda meg nagyon sokara megyek. Ha esetleg valakinek volt hasonlo vizsgalata es tudja melyik ertek jo vagy nem jo, nagyon kerem segitsen analizalni a leletemet. Halas koszonet

2016. okt. 28. 21:42
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
2016. okt. 28. 21:45
 2/15 anonim ***** válasza:
A ciklus hanyadik napján készült a vérvétel?
2016. okt. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Az Lh 2x magasabb mint az Fsh. Ez PCOS-re utal.

Inzulinrezisztencia van-e? Érdemes megcsináltatni a terhelést, mert a PCOS inzulinrezisztenciával együtt jár sajnos.


A Tsh alapból jó, viszont a teherbeeséshez 1 körül a legjobb. Én úgy gondolom, hogy a te értéked is jó.


A progeszteron attól függ hanyadik napon volt a vérvétel

2016. okt. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
20 napjan!
2016. okt. 28. 22:00
 5/15 anonim ***** válasza:
A többi értékhez annyira nem értek, ne haragudj! A prolaktin viszont egy fontos adat, remélem válaszol majd más hozzáértő is, aki segíteni tud :)
2016. okt. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Elmentem dokihoz sok dikertelen probalkozas utan es eleg fura tunetek miatt! 8 honapja probalkozunk es 36 eves vagyok! A tuneteim iszonyatos mellfajas minden nap, es mint ha jobban hullana a hajam!


Ezek szerint igy eselytelen a teherbe eses??

Koszonom valaszaitokat!

2016. okt. 28. 22:04
 7/15 anonim ***** válasza:

Akkor viszont a progeszteron nem rossz, lehetett ovulációs!! :)

Viszont az LH/FSH arányra adott valaszomat még ne vedd készpénznek, azt a ciklus 3.napján szokták jobban nézni és ha akkor van ekkora eltérés, akkor az biztos PCOS. Azt viszont nem tudom hogy a 20.napon is érvényes -e

2016. okt. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Eddig csak én valaszoltam :). Mondom, várd meg míg más válaszol, mert igy hogy a 20.nap csináltattad, az Lh/fsh arányra vonatkozó rész lehet más értelmezést nyer.


És dehogy esélytelen!! Ha tényleg PCOS lenne, akkor arra ott a 3-s kezelés. :)

2016. okt. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kedves 7/7 es!! Te nagyon profi vagy a temaban! :) koszonom a segitseged! Nagyon el vagyok keseredve! Egyebkent ovu teszt szerint 21 en volt ovum, azaz 6 napja!
2016. okt. 28. 22:08
 10/15 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy koszonom valaszaid! Kicsit jobb kedvem is lett! :) mar ezert megerte kiirni!
2016. okt. 28. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!