Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ovulációs teszt másnak is...

Ovulációs teszt másnak is késve mutat?

Figyelt kérdés

Kiderült hogy amikor pozitív lesz, akkorra már késő együtt lennünk, mert már előtte 1,5 nappal megrepedt a tüsző.

Járt így más is?


2016. okt. 30. 06:00
 1/3 Manka68 ***** válasza:
Nekem mindig időben mutatta, nem is tudom elképzelni, hogy hogyan tud késni, mert a szervezetben jelenlévő tüszőrepesztő hormont jelzi, ami ovu előtt a legmagasabb. Miért vagy biztos benne, hogy az ovu teszt téved? Milyen vizsgálattal mutatták ezt ki?
2016. okt. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyet meg nem hallottam. Amikor pozi masnap reped meg , tehat amikor a teszt pozi es masnap negativ all or tortenik a dolog.

Vagy nalad mukodik ez maskent? Doki mondta?

Mert ha pozi teszt napjan vagytok egyutt az teljesen jo.

De ezert mondjak h erdemes 2-3naponta egyutt lenni es, akkor biztosabb a.dolog

2016. okt. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A délutáni pozitív teszt előtti napon hajnalban van a tüszőrepedésem. A hőm is ezt igazolta és nem tudtam melyiknek higgyek, teljesen összezavart, ezért fordultam orvoshoz és igazolódott hogy késve mutat. Nem is értem, másoknak előre jelzi, nekem meg ennyivel később választódik ki a vizeletbe a hormon. Sajnos így csak utólag látható, amivel már semmire sem megyek. Most megpróbálunk csak a hőmre hagyatkozni.
2016. nov. 2. 06:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!