Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ovulációs teszt napok óta...

Ovulációs teszt napok óta halvány pozitív, de ma intenzív alhasi fájdalom. Most akkor hogy van ez?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok, hogy 200 kérdés közül se találom a megfelelő választ, de már kezdem unni, hogy másfél év próbálkozás után se sikerül a baba :((( Progeszteron hiányom van amire kaptam hormont. Várom a peteérést, de már a ciklusom 18. napján vagyok. általában 29-31 naposak a ciklusaim. Kérlek segítsetek :'(
2016. jún. 27. 08:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A többi hormonod milyen? Mitől van a progeszteron hiány? Nekem soha nem volt pozitív az ovulációs teszt, viszont éreztem hol az egyik, hol a másik oldalon szurkálást mindig. És nem is volt peteérésem, gyógyszerrel csináltak, kaptam tüszőrepesztőt, utána progeszteront. Így jött össze a baba inszeminációval.
2016. jún. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Minden eredményem tökéletes ezt kivéve :S fogalmam sincs, hogy miért alacsony :( Mi okozhatja ezt?? Amúgy remélem, hogy nekem is össze jön már :(( Nagyon elfáradtam már ebben...:( Amúgy nekem már volt erős pozitív ez a teszt, de most ez a 3 nap.... nem értem.. Akkor miért fáj a hasunk? Miért érezzük ezt? :((
2016. jún. 27. 08:51
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, mi másfél év után mentünk meddőségi központba, a vizsgálatok során kiderült, hogy nincs peteérésem, és az első inszem sikerült.
2016. jún. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Milyen az LH-FSH arányod?
2016. jún. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Örülök neki, hogy nektek sikerült :)) De én remélem , hogy van peteérésem, pár napa elkezdett jelentkezni a tojásfehérje szerű nyákom is :(( Sajna erre a kérdésre nem tudok válaszolni :(( Egyenlőre a dokim hormonvizsgálatra küldött, aminek az eredményét közölte csak, mármint ami rossz volt :( a progeszteron :( 5. 74 ( sajna nemtudom a mérték egységet)
2016. jún. 27. 08:57
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az tényleg nagyon rossz, ha a ciklus második felében volt ennyi. Nem tudom hol laktok, de én nagyon ajánlanám, hogy keressetek meg egy meddőségi központot. Pl. Kaáli, nagyobb városokban van, vagy Budapesten(mi oda jártunk). Az én orvosom küldött, azt mondta, hogy a meddőség olyan összetett dolog, hogy ő inkább azokra bízza, akik profik és minden nap ezzel foglalkoznak, nem akar hónapokig feleslegesen kezelgetni. És szerintem ez nagyon jó hozzáállás.
2016. jún. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem Szekszárd van legközelebb... Valószínűleg azért lehetett nekem ilyen alacsony, mert crohn beteg vagyok és most hagytam abba fél éve egy biológiai terápiát. Szóval azt mondod, hogy ez nagyon alacsony és ez a szar se segít rajta? :SS most is érzem, hogy fáj a petefészkem. A teszt kicsit mintha erősödött volna. Amúgy ha most se sikerül, akkor elmegyek egy meddőségi orvoshoz... sajnos erre nem olyan nagy számban vannak :(
2016. jún. 27. 19:05
 8/13 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt nem tudom, természetesen érdemes megpróbálni a progeszteron pótlást, hátha. :) De a progi hiánynak mindig van valami oka. Gondolom a tüszőrepedés után kell elkezdened, nem? Így meg elég nehéz belőni, esetleg a dokidhoz nem tudsz visszamenni, hogy kövesse ultrahanggal, hogy mikor reped?
2016. jún. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Amúgy milyen gyógyszert írt fel az orvos?
2016. jún. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát sajnos egyenlőre az ovulációs tesztet javasolta. Következő hónapban viszont ultrahanggal fogja követni mindenképp, gondolom előszőr így akarta kipróbálni. Amúgx prigesterone exeltis nevű hormont irta fel nekem 2x1 et naponta. Ez elött is így szedtem. De ez a hasi görcs teljesen megzavar.....😕😕annyi ismerősöm van, akinek alacsony volt a progi szint, szedték ezt és simán össze jött 😕😕😕 annyira szerettem volna, ha simán össze jön..tudom ilyen a mesékben van csak😁😁 de akkor is nehéz😕😕😕 főleg hogy most ha holnap se erősödik a teszt akkor nemtudom hogy elkezdjem e szedni a gyógyszert...
2016. jún. 27. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!