Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Progeszteron pótlás mellett...

Progeszteron pótlás mellett miért jön meg előbb a vérzés?

Figyelt kérdés

11 napja volt az első inszeminációm, előtte másfél nappal adtam be a tüszőrepesztőt, tehát feltehetőleg az ovulációm is akkor volt.

Ma délelőtt elkezdtem barnázni. Még nem akartam tesztelni (a doki holnapra írta elő), de akkor már minden mindegy alapon megtettem, természetesen negatív lett.

Nem értem, hogy jöhet meg előbb, mint kéne, ha szedem a progit (Progesterone Exeltis, 200 mg)? Alapvetően 12 napos a luteális fázisom, de múlt hónapban, amikor szintén stimuláltak clostillal meg repesztettünk Ovitrelle-lel, a progeszteron nem engedte megjönni 12dpo-ra, hanem - miután aznap abbahagytam a szedését - a 14. napon jött meg.


2016. okt. 31. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Van amikor progi pótlás mellett is megjön ez változó.
2016. okt. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De miért előbb?
2016. okt. 31. 12:59
 3/6 anonim ***** válasza:

A barnazas nem feltétlenül jelenti azt, hogy meg fog jönni.

Mi van, ha beágyazódás?

Én sosem szoktam barnázni, de amikor pozit teszteltem, akkor pont a nemvárt napján barnáztam, nem is kicsit. Mondjuk, hormont nem szedtem.

Amíg nem vált élénk pirosra a vér, ne temesd még ezt a hónapot szerintem!

2016. okt. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy addig nem kell temetni a hónapot, de nem merek már reménykedni sem. :(

A hőd neked hogy állt barnázás idején? Mert reggelit ma kihagytam, napközben mintha alacsonyabb lenne pár tizeddel az elmúlt napokhoz képest.

2016. okt. 31. 13:16
 5/6 anonim ***** válasza:

#3 vagyok

Nem mértem hőt, így nem tudom. A barnázás kb egy éjjel tartott, előtte való nap teszteltem pozit. Azt hittem,meg fog jönni, kémiai terhesség. A barna elmúlt, a teszt erősödött.

2016. okt. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Nekem viszont negatív lett a 10-es vaterás, igaz, nem első vizeletből, mivel csak a barnázás után csináltam.

Mindegy, már bőgtem ma párszor, lényegében beletörődtem, hogy nem sikerült.

2016. okt. 31. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!