Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A párommal május óta próbálkoz...

A párommal május óta próbálkozunk a családalapítással, és azóta sem jött még össze. Valakinek van bevállt módszere?

Figyelt kérdés
Hiába ovulációkor is próbálkoztunk. Kipróbáltam a cickafarkfű teát (állítólag az segít) ; a falhoz támasztott lábmódszert de nem vált be. Valakinek valami módszere? Köszönöm.20-LNemtudom mennyire befolyásolja, hogy a párom 10 éve cigizik. Múlthónapban 4 napot késett, csináltam egy tesztet, ami negatív lett. Aztán megjött. Ami persze szinte a legnagyobb csalódás volt számomra. Valakinek volt, amivel bevállt? Előre is köszönöm. 20-L

2016. nov. 1. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha jövő májusban sincs baba, akkor mehettek meddőségi kivizsgálásra, ha akartok. A cigi nem túl jó az biztos. Amúgy, ha lenne csodaszer, akkor én nem rágnám a körmöm a baba témán már 2 éve... na meg sokan évek óta. TÜRELEM!!!!
2016. nov. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem voltak menstruációs problémáim mégsem aggódtam hogy nem jött össze pár hónap alatt.

Egy év körül kezdtem hőmérőzni,számolgatni mikor lehet ovuláció.Addig meg csak együtt voltunk amikor jól esett.

Fél év még nem idő 😊

2016. nov. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fél év próbálkozás még teljesen normálisnak számít. Első két terhességem 7 ill. 8 hónap próbálkozás után jött össze, pedig mindent bevetettünk.
2016. nov. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kérdésekzöme ***** válasza:
Mint ha csak magunkat "látnám". Mi àprilis óta próbàlkozunk, ittam én is cickafarkfű teàt meg palástfű teát. Szedem a vitaminokat. Dokinal szeptemberbe voltam, ő ajànlott premens tablettát azt mondta hogy segít a ciklus második felében. Használok ovu tesztet és egyenlőre semmi. 😞
2016. nov. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a bíztatást :) Kérdésekzöme neked pedig sok sikert, drukkolok hogy minél hamarabb neked is sikerüljön
2016. nov. 6. 09:37
 6/6 Kérdésekzöme ***** válasza:
Köszönöm, rajta vagyunk. :)
2016. nov. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!