Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Gondoljak ezután terhesség...

Melinda- kérdése:

Gondoljak ezután terhesség gyanújára vagy ne?

Figyelt kérdés
17 vagyok. 1 éve élek nemi életet és mindig óvszerrel csináltuk a barátommal, egyetlen egy alkalom volt amikor a pharmatexet alkalmaztuk menstruáció előtt. Azóta vele szakítottunk, és volt egy alkalmi partnerem. ( nem egy vadidegennel, bár ez az ítélkezőknek úgyis mindegy) és ő nem a hagyományos gyengéd szeretkezés híve. Tegnap minden áron óvszert akartam használni, de kicsit durvább lett és az ellenkezésem ellenére vagy 2 lökés erejéig óvszer nélkül bennem volt. Nagyon elkezdtem parázni, ideges lettem és azonnal le is léptem egy hatalmas pofont magam után hagyva. Megnéztem a telefonra letöltött menstruációs naptáramat, és hát...aszerint ( ami tudom hogy nem a legpontosabb), elvileg pont aznap peteérésem volt. Egy hét kb és meg kell jönnie. Várok addig, és majd egy tesztet is elvégzem. Általában szokott késni és a ciklusom is jóval több az átlag 28nál ( amióta megvolt az első aktusom egyre csak nő), mára már ilyen 40-nél tartok plusz minusz pár nap, mikor hogy. Előre is megköszönöm az értelmes és segítőkész emberek válaszát!!
2016. nov. 2. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen,kicsi az esélye nagyon, de az előváladéktól is terhes lehetsz. Talán íratnod kellene esemény utánit a biztonság kedvéért.
2016. nov. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A lökés alatt mit értesz? Benned ment el?


Ez most melyik nap volt?

Mert esemény utánival még lehetne próbálkozni, ha 72 órán belül vagy...

2016. nov. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem ment el bennem, kivette azzal a mondattal: Hogy inkább hagyom mert tényleg baj lesz..amit én már az elejétől kezdve mondtam neki. Alig volt egy percig bennem így értem. ez mind tegnap délelőtt történt. Orvoshoz már csak holnap tudnék menni délelőtt.
2016. nov. 2. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!