Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mennyibe kerül ma egy lombik...

Mennyibe kerül ma egy lombik program pl egy magánintézményben?

Figyelt kérdés
A gyógyszerek árára is kíváncsi lennék. Ezek minden esetben szurik?

2016. nov. 9. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Magán intézményben csak a lombik kezelés és labormunka 'csomagban' kb. 350.000-750.000. között (Versys Clinics).

A gyógyszerköltségek stimuláció, reakció,- és protokoll függőek. Nekem volt lombikom 100.000-es gyógyszerköltséggel, de 250.000.-sel is. Plusz szinte mindenki szed még valamilyen kiegészítőt (Inofolic, méhpempő, barátcserje...stb.) ezek akár még több tízezrek is; és ha a vizsgálatok is magánban mennek (laparoscopia,hysteroscopia, laborok, konzultációk... stb.); na, azok még ki tudnak tenni pár 100.000-et a probléma összetettségétől és az orvos 'alaposságától' függően...

Én állami intézménybe járok lombikra; nem érzem azt, hogy kevesebb odafigyelést kapnék; bár az egy betegre jutó idő rövid, de minden kérdésemre választ kapok, és elégedett vagyok a kezelésemmel.

2016. nov. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az lemaradt, hogy igen, a hormonok minden esetben szurik- kivéve a progeszteront; mert csak így nem bomlanak le/ szívódnak fel; ugyanis ezek a készítmények szintetikus úton nem előállíthatók, hanem humán eredetű vagy rekombináns készítmények. (Az inzulinosok is ezért bökik magukat, mert ilyen jellegű hormont kell adagolniuk.)
2016. nov. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én voltam a Kaáliban. Ott úgy emlékszem 450 körül volt a lombik. (itt az árjegyék: [link] )

Első alkalommal a beszélgetés 15 ezer, de további konzultációk / vizsgálatoknál, 5 ezer volt. Plusz a gyógyszerek, injekciók. Személy függő természetesen: Nekem kb. 130 ezer volt összesen.


A Kaáliban van lehetőség az intézet támogatását kérni. Nem tudom, ezt hogy hívják, nekem az orvos ajánlotta fel. Ebben az esetben 190 ezret fizettünk, és a lombik többi részét a Kaáli intézet fizette. Kérdezz rá, van - e lehetőség , ha oda mennél. Nem mindig van, mert saját kereten belül tudnak ők is ilyen támogatást adni.


Most a Forgács Intézetbe járok, ott is annyi.

És persze, pluszi kiadás a gyógyszer, és egyéb szurik hozzá. Személy függő kinek mire van szüksége. Itt is 100 - 130 ezer volt kb pluszban.

Viszont, ha fagyasztott embriót nézzük, akkor 100 ezer 'csak' a beültetés.

Sok sikert!

2016. nov. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kaáli most emelte meg a 190 ezres lombikot 360-ra, ha jól emlékszem. Az már majdnem a teljes ár. Tb-sen ingyenes, csak a gyógyszereket fizeted.
2016. nov. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hűű, ezt nem tudtam, bocsánat a téves információért. Akkor viszont, már nem is nevezhető igazán támogatásnak.
2016. nov. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát így már nem nagyon, majdnem a teljes árat kifizeted. Mi még szerencsére belefértünk az alacsonyabba, de úgy sem volt olcsó. Csak hát az állami időpontokat olyan ritkán osztogatják, hogy azt nehéz kivárni, ha az ember nem huszonéves...
2016. nov. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!