Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A páromnak az összes spermáján...

A páromnak az összes spermájának csupán 1%-a él, és azok is csak egy helyben mozognak. Lehet így esélyünk babára?

Figyelt kérdés
Elvileg holnap lesznek meg az eredmények, egész eddig próbáltam nem gondolni ra, de ma elkezdtem aggódni... Szerintetek lehet így esélyünk? Lombik még sikeres lehet? Várom a tapasztalatokat! Köszönöm

2016. jan. 25. 16:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Természetes úton szerintem kizárt, lombikkal is csak talán... Teljes életmód váltással, vitaminlökettel javítani kell a minőségen, ha lehet.
2016. jan. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a természetes utat már kizártuk mi is. Viszont az életmódváltás nem hiszem, hogy megoldaná, nagyon egészségesen él, nem dohányzik, csak időnként koccintanak a barátokkal, sportol, egészségesen étkezik...
2016. jan. 25. 16:50
 3/16 A kérdező kommentje:
Holnap megy dokihoz, és az orvos biztosan elmond mindent, csak ma jött rám a para, és jól esne néhány biztató történet :)
2016. jan. 25. 16:52
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Sok sikertelen hónap után eldöntöttük,hogy kivizsgáltatjuk magunkat,kiderült hogy páromnak azoospermiája van (0 hímivarsejt!!!),teljes összeomlás...majd vitaminkúra,3hónap elteltével vizsgálat megismétlése,bizakodás,de az eredmény nem változott.Bújtam a netet minden lehetséges oldalt,fórumot stb elolvastam ezzel kapcsolatban,majd találtam egy szuper andrológust(a legjobbat),felkerestük,páromnak vizsgálatok,méregdrága vérvételek következtek ahol kiderült,hogy az ondóvezetéke nem fejlődött ki rendesen illetve kiderült az eredményekből,hogy valószínűleg herebiopszia műtéttel tudnak kinyerni élő hímivarsejtet.Műtét sikeresnek bizonyult,irány a meddőségi központ...nekem is teljes körű kivizsgálás(szerencsére nálam minden ok).Hosszú rögös út,szenvedés,kudarc stb(csak,hogy ne ragozzam...)de megérte!A 3.lombik sikeresnek bizonyult!És nem bántam meg,újra végigcsinálnám(és szerintem fogom is,mert csak így lehet közös gyermekünk) és igaz az első sem született még meg,most vagyok 23 hetes kismama,de kistesóért fogunk menni!Soha nem szabad feladni,hinni kell benne és menni menni menni!Nagyon fejlett ma már az orvostudomány!!Eljön a Ti időtök is hidd el és úgy állj hozzá,hogy ez nem akadáj hanem egy hatalmas feladat amit meg kell oldanotok!
2016. jan. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen köszönöm! Szívből gratulálok! Megyünk mi is a dolgok után, a parom se aprozza el, Bécs (es ahogy olvastam Európa) legjobb andrologusához jár. Már tavaly szeptember óta vizsgálja, de egészen eddig nem mondott semmit, mert azt mondta, értelmetlen lenne az eredmények nélkül bármit is mondani. Talán holnap többet tudunk. Kryptozoospermium eddig az eredmény, ami azt jelenti, hogy elvétve van spermium az ondóban. Szervileg semmi eltérést nem találtak, a hormonokra is azt mondták, hogy rendben vannak, most várjuk a genetikai vérvétel eredményét, és ezutan jön csak a herebiopszia.


Köszönöm, hogy reményt adtál! Sok boldogságot kívánok!!!!

2016. jan. 25. 17:49
 6/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok, még egy hetet várni kell az eredményekre, a doki áttolta az időpontot jövő keddre. Ugyhogy még egy hét kétségek között! Igyekszem nem gondolni rá, addig is szeretettel várom a biztató történeteket! Köszönöm Nektek!
2016. jan. 26. 08:14
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Lombik ICSI-vel lehet!Talán herebiopszia se kell! Drukkolok nagyon!

13+5 1.lombikos bébibogyóval,férjem spermaképe volt pocsék ;)

2016. jan. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a reményt! Jövő héten irok, mit mondott a doki :) Gratulálok! Elsőre sikerrel jártatok?
2016. jan. 28. 09:31
 9/16 A kérdező kommentje:
Jaj, bocsánat! Most látom, hogy 1. lombik! Gratulálok, boldog babavárást kivanok! ;)
2016. jan. 28. 09:32
 10/16 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen és drukkolok Nektek,hogy mihamarabb sikerrel járjatok! :)
2016. jan. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!