Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 3-án voltunk egyutt ma csinalt...

3-án voltunk egyutt ma csinaltam egy xepil teszt csikot epp hogy halvany pozitiv lett. Ti biztok ebben a tesztben?

Figyelt kérdés
2016. nov. 13. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megbízható teszt, de szerintem nagyon korán teszteltél. Ha késik a mensid, akkor csinálj újat! Ne éld bele magad a halvány pozitív tesztbe! Sok sikert!
2016. nov. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen .tudom korán volt tesztet csinalni de furán érzem magam és szedek erős szteroid gyógyszert .csak 3-án nem rendesen védekeztünk ezért a biztonságból teszteltem.
2016. nov. 13. 12:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Biztonságos az lett volna ha védekeztek rendesen...

Nekem akkor volt pozi az x epil amikor terhes voltam.

2016. nov. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem mutat ki a teszt ilyenkor meg semmit.
2016. nov. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Ilyen korán nem mutatja ki a teszt, ha terhes is vagy nem abból az aktusból
2016. nov. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinèl de mutathat a teszt halvány pozit aktus után 10 nappal.
2016. nov. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En bizom benne, pcos miatt rendszertelen a menstruaciom, igy nagyon surun tesztelek, hiszen sosem tudhatom, hogy miert nem jon meg. Heti szinten csinalok egy ilyen xepil tesztet. Mindig negativ volt, eletemben eloszor, tegnap lett pozitiv. Tegnap ota 4 xepil tesztet csinaltam, mind a negy pozitiv :) vettem azert egy 3000 ftos clearblue tesztet is, amit holnap csinalok reggel, de nem azert, mert nem bizok az xepilben, hanem mert kivancsi vagyok, hogy hany hetes, az pedig megmondja ezt is. Ha pozitiv lett a teszted, akkor az bizony pozitiv, nem kerdes. Viszont szerintem nem a harmadikai egyuttletnek koszonheto, mert az nagyon korai lenne!
2016. nov. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!