Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kaáli intézetben első alkalomm...

Kaáli intézetben első alkalommal van nőgyógyászati vizsgálat is, vagy csak konzultáció?

Figyelt kérdés
Jövő héten megyünk elôször Kaposvárra. Egyértelmű, hogy miért nem jön a baba, elég sok vizsgálatunk meg is van már. Sajnos lehet, hogy pont menstruálni fogok, amikor mennünk kell, ezért is érdekel, hogy vizsgálat is van e, vagy elég, ha visszük a papírjainkat, és csak megbeszélnénk a továbbiakat?
2016. nov. 13. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk első alkalommal csak konzultáció volt, nem volt vizsgálat, de ez Budapesten volt.
2016. nov. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szegeden szintén konzultáció és vérvétel volt, más nem. Ha fontos a vérmentesség, nekem mindig mondták a telefonban, hogy pl. ciklus közepén menjek.
2016. nov. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekunk a pesti Kaaliban elso alkalommal csak konzultacio volt. A szukseges vizsgalatok listajat papiron megkaptuk es kulon lediktalta a doki, hogy az egyes vizsgalatokat a ciklus hanyadik napjan kell elvegezni. En egyebkent tobbet nem is mentem oda, mert mar a konzultacion nagyon ellenszenves, bunko volt az orvos. Ugy voltam vele, hogy adtam volna neki meg egy eselyt, mert mindenkinek lehet rossz napja, de aztan amikor telefonon idopontot akartam kerni kesobb vizsgalatokra, akkor meg a telefonos no volt annyira bunko, meg kioktato, hogy racsaptam a telefont. pcos miatt rendszertelen a mensim, eleve ugy hivtam fel oket, hogy szeretnem, ha meghoznak a mensimet, mert mar egy eve nem volt es szeretnenk mar elkezdeni a vizsgalatokat. Erre elkezdett szo szerint veszekedni velem, hogy akkor miert nem egy evvel ezelott jelentkeztem, amikor volt mensim... nem birtam vele megertetni, hogy akkor meg nem akartunk belevagni, meg amugy nincs is hozza semmi koze. Remelhetoleg veled Kaposvaron normalisabbak lesznek!
2016. nov. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!