Van itt valaki, aki most kezdi a lombikot, vagy épp közben van? (debreceni Kaáli)

Figyelt kérdés

Olyanok válasza érdekelne elsősorban, akik Debrecenbe járnak, melyik dokit ajánlanátok?

Ha nem szeretnénk sok időt várni, mit kell tennünk?

Jó lenne tanácsokat kapni sorstársaktól!

Köszönöm a válaszokat!



2016. nov. 29. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, bocsánat követem ha nem gond.
2017. jan. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Semmi gond :-)

De sajnos nem nagyon ír senki!

2017. jan. 13. 08:16
 3/5 anonim válasza:
Sziasztok! Hosszadalmasok azok a vizsgálatok amik, a lombikhoz vezetnek? Nekem csak a sok-sok vizsgálathoz adtak papírokat. És Májusra kaptunk időpontot, de az még csak megbeszélés lesz. :( Megrettentem...
2017. jan. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia.

Nekem 5 évnyi sikertelen próbálkozás után, megcsinálták a petevezeték átjárhatósági vizsgálatot, ami sajnos kiderítette, hogy mind a két petevezetékem össze van sorvadva, ezért természetes úton soha nem lehet babám! :( (2016.10.27 műtét időpontja)

Ezek után felkerestem (2016.11.24) a dokimat. Ebben az esetben nekem szerencsém van, mert akihez járok orvos a miskolci és debreceni Kaáliban tevékenykedik. A zárójelentésem elolvasása és rövid megbeszélés után felírta azokat a kötelező vérvételeket és vizsgálatokat, amiket az első konzultációra már tudunk vinni, így lerövidítve a folyamatot(általában az első konzultáción mondják el, hogy milyen papírokra van szükség).

Amikor a dokitól hazamentem, felhívtam a Kaáli Intézetet, ahol nagyon kedvesen tájékoztattak, mit hogyan kell tennünk és kaptam egy időpontot első konzultációra január 19-re. :)

Közben minden vérvételt és vizsgálatot megcsináltattunk, egyet kivéve, amit aznap a Kaáliban fognak megcsinálni, a páromnak a sperma tesztet.

Mivel Én idén már a 38-at fogom tölteni, így sajnos saját finanszírozásban fogjuk az első beültetést kérni, mert nem szeretnénk 1-1,5 évet várni. Ez nem lesz olcsó, de megéri.

Szóval igazából az első konzultációs időpontra nem kell sokat várni és érdemes már akkor vinni a papírokat, hogy ezzel időt spórolhassatok! :)

Nálatok meg van a probléma forrása? Voltak már vizsgálataitok? Mióta vagytok sikertelenek?

2017. jan. 14. 18:49
 5/5 anonim válasza:
Még nem voltak vizsgálatok, csak az első vérvételen vagyok túl. Mi az Én korom miatt kezdtünk el orvoshoz menni,45 vagyok. Van két gyermekem, a páromnak nincs. Ő fiatalabb tőlem. Mi volt január végén az első konzultáció után?
2017. febr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!