Miért nem eshetek teherbe?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Május 26-án altatás alatt levették a spirált.

Orvosom azt javasolta,hogy egy hónapig legalább védekezéssel legyünk együtt,hogy rendesen meg jön-a menszeszem,ezt be is tartottuk!

Június óta védekezés nélkül próbálkozunk,de eddig még semmi :(

Nov.16-án kellett volna megjönnie,e helyett már nov.7- én barnázás volt(mondhatom nagyon sűrü,világos barnás aztán kicsivel sötétebb olyan "széklet"jellegű,és színű)amitől nagyon meglepődtem.

Ezutan nagyon halvány rózsaszínes elsőnek pecsételés,aztán ez tartott 4napig de nem mint egy rendes menszeszem,mert nem volt annyi mint szokott...

Mitől lehetett ez? Vagy mi volt ez?

Bocsánat,hogy hosszúra sikeredett és válaszaitokat előre is köszönöm! :)


2016. dec. 1. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A menstruációs zavaraidra nem tudok mit írni, de a teherbeeséssel kapcsolatban a türelmet javaslom. Nekünk is beletelt pár hónapba, nem tudom pontosan hány hónap volt, mert nem tudtunk mindig középidöben szexelni, de amikor összejött, abban a hónapban csak egyszer voltunk együtt.

Ne stresszelj rajta, mert nagyon kevés esetben jön össze azonnal a gyerek.

2016. dec. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem a hormonmentes spirál levétele után másfél évvel sikerült a baba.

Nem tudom, a spirál miatt volt -e ez a hosszú várakozás.

Nekem 7 évig volt fent.

Remélem, te sikeresebb leszel!

2016. dec. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a gyors eddigi válaszokat! :)

Eddig nem volt menstruációs problémám,mindig időre jött meg egy hónapra! :)

És soha nem voltam így,hogy így kezdődött volna azért is lepődtem meg!

De köszönöm szépen a drukkolást!! :)

2016. dec. 1. 19:34
 4/8 anonim ***** válasza:
1-1 furcsa ciklusa mindenkinek lehet. A hormonális rendszer érzékeny, nem mindig hibátlan. Nekem volt, mikor a semmiből az 5 napos menzesz helyett csak 2 napos maszatolás féle volt, nem tudom miért de nem sokat jelentett, utána visszaállt minden. Az pedig nem véletlen, hogy 1 év után ajánlják a kivizsgálásokat, bármikor összejöhet, az 1. és a 9. próbálkozós ciklus is éppen olyan sikeres lehet.
2016. dec. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek akkor most mikorra várjam a menszeszem? Hónap elejére 7-e körül vagy mint az előtte való hónapokban 16-a körül?Mert így most már azt se fogom tudni,hogy lehet-e baba vagy nem,ha ugyan úgy korábban kell megjönnie,vagy hogy késik- e vagy sem...
2016. dec. 2. 05:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Teszt?
2016. dec. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Csináltam-e tesztet?

Igen de az negativ lett igaz,hogy mivel gyenge volt a menszesz még az alatt a 4nap alatt csináltam míg tartott(azt olvastam lehet és amúgy nem volt véres a vizelet).

Vagy pedig arra gondolsz,hogy most próbáltam-e? akkor csináljak egy tesztet?

2016. dec. 2. 17:15
 8/8 A kérdező kommentje:

Sajnos meg van mikor kell megjönnie! :(

Ma reggelre igen rendesen arra kelltem fel,hogy megjött :(

nem tudom mi lehet ez a rendszertelenség mlst 2. hónapja...:( még egy hónap sem telt el mind eddig szokott... így szerintem nem igen lesz baba :( mivel azt szeretnénk.

2016. dec. 3. 05:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!