Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Attól még lehet gond, mert...

Attól még lehet gond, mert van már gyermekünk?

Figyelt kérdés
Férjem 27 éves lesz, én 28 vagyok. Van egy közös 2,5 éves kislányunk már, illetve első házasságomból van egy 6 éves lányom. Mindkettő spontán fogant, az első kicsi 3 hónap után, a második 8 hónap után. A harmadik babával már több, mint két éve próbálkozunk, de nem nagyon akar összejönni. Múlt hónapban kezdtünk vitamint szedni, én a Gravidát (első kettő is azzal jött össze), férjem meg a Ferulant nevezetű kapszulát. Most költöztünk saját családi házba, egy évig intéztük az egészet, nagyon stresszes volt. Ez baj lehet? Vagy mennyire befolyásolja a termékenységet? Tudunk még valamit tenni azért, hogy sikerüljön? Bármilyen jó tanácsot és tapasztalatot szívesen fogadok ;)
2016. dec. 4. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Két év már nagyon hosszú idő.

Érdemes lenne elmenni egy alapos kivizsgálásra. Attól, hogy vannak már gyerekeid, azóta bármi történhetett, változtatott. A gravida teherbeesés szempontjából nem sokat tud segíteni, max feltölti a vitaminraktárakat.

Nem érdemes tovább várnod, lehet, hogy egy olyan banális probléma áll a háttérben, amit simán és gyorsan lehetne orvosolni.

2016. dec. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Várj, a kicsi 2,5 éves és több mint két éve próbálkoztok a harmadikkal?


Akkor ez azt jelenti, hogy rögtön szülés után és szoptatás alatt már próbálkoztatok? Na azt én nem számítanám bele ebbe a "nem sikerül" időbe.


Mióta rendszeres a menzeszed? Meddig szoptattál?

2016. dec. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most nem akartunk 4 év korkülönbséget közöttük, ezért igen, ahogy már együtt tudtunk lenni, meg akartuk próbálni. Sokaknak sikerül elég hamar. Hát nálunk nem igazán jött be. Napra pontosan 28 napos a ciklusom ami szülést követő 3. hónapban vissza is állt. 1,5 hétig szoptattam csak, mert mellgyulladást kaptam és a kórházi kezelés alatt elapadt a tejem, hiába fejtem. De a nagyot is csak 2 hétig tudtam, szóval valószínűleg ez genetikai. Azóta volt ideje a szervezetemnek regenerálódni nem? Az orvosom Németországba költözött, ezért most új dokit kéne keresnem :(
2016. dec. 4. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!