Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ezek az eredmények alapján...

Ezek az eredmények alapján lehet gond a pajzsmirigyemmel?

Figyelt kérdés
21. ciklusnapi hormonvizsgálat, menstruáció előtt pont 1 héttel. FT3 4,97 pmol/l, FT4 12,90 pmol/l. THS (FT4, FT3 algoritmussal): 1,83. Doki annyit mondott, nincs gond. De azóta elkezdtünk próbálkozni és nem igazán jön össze, ezért a kérdés...
2016. okt. 19. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Akkor kérdezz meg egy másik orvost, akinek ez a végzettsége, ezt tanulta. Legyen már az egészséged annyira fontos, hogy nem a gyakorikérdéseken érdeklődsz laikus emberektől, akik hozzád hasonlóan csak annyit értenek hozzá, amennyit kigugliznak. Már amelyik épp nem félanalfabéta vagy középsúlyos értelmi fogyatékos, mert itt ők vannak nagyobb számban, nem az orvosdoktorok.
2016. okt. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

köszönjük az építő jellegű hozzászólást,nagyon informatív volt.

Ezek az értékek jók,tovább kéne vizsgálódni. Van 3. napi hormonsorod?

2016. okt. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves 2. válaszoló. Nincs 3. napi sajnos. Amikor a 21. napit néztük, azt csak a kevés menstruáció miatt, hogy minden rendben van-e. Viszont azóta ugye elkezdtünk próbálkozni, így vissza kerestem ezeket az eredményeket.
2016. okt. 19. 14:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor egy endokrinológushoz kéne elmenned,mert ez nem a nőgyógyászok szakterülete.Ő majd elküld hormonsorra,meg IR vizsgálatra,a férjedet spermiogramra. Ezeketszokták első körben nézni.
2016. okt. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Uh- nézte a doki,hogy van-e peteérés?

Vagy,hogy nincsenek-e ciszták,mióma,vagy bármi eltérés?

2016. okt. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, volt uh. Peteérés volt, mioma, ciszta pedig nem. Osztradiol és prolaktin szintem akkor magas volt. A prolaktint betudom az aznapi stressznek/idegessegnek. Osztradiol pedig alapjáraton nem hinném, hogy magas mert az sok vérzést okoz. Pedig nekem inkább kevés van általában. Pajzsmirigy problémákról sokat hallani, ezért tettem fel a kérdést, hátha valaki picit tájékozott a témában.
2016. okt. 20. 09:42
 7/9 anonim ***** válasza:
A pajzsmirigyed teljesen oké, mutatná a tsh ha baj lenne.
2016. okt. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem régóta van baj a pajzsmirigyemmel, ezek az értékek teljesen jók. A tsh-nak nem árt 2 alatt lennie teherbeeséshez, nálad jó az érték. Nekem endometriózisom is volt, az okoz sok esetben összenövést olyan helyeken, hogy akadályozhatja a dolgot. Nem tudom mióta próbálkoztok, de ha nagyon régóta, érdemes petevezeték átjárhatósági vizsgálatot csinálni, illetve további hormon labort kérni. De remélhetőleg nálad nincs ilyen gond.
2016. okt. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja,és a magas prolaktin szint akadályozhatja a teherbeesést, ez lemaradt
2016. okt. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!