Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehet terhes vagyok csak az...

Lehet terhes vagyok csak az orvos még nem vette észre? Terhességen kívül mitől lehet meg pozitív a teszt?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Párommal szeretnénk kisbabát, de nagyon rendszertelen a menstruációm. Elmentem ezzel múlthéten orvoshoz, aki szerint lehet PCOS vagyok, de a terhesség sem kizárt.. (nagyon ki lettem vele segítve..ezeket eddig is gondoltam, hogy előfordulhat bármelyik :/) A helyzet az lenne, hogy van két nagyon halvány, de két csíkos tesztem.. viszont a mensim április 29-én volt meg!! fura volt igazaból, mert nem volt olyan mint a megszokott, csak akkor indult meg rendesen, ahogy trauma ért akkor és sokat idegeskedtem.. A teszteket pedig múlthét pénteken és szombaton csináltam. Pénteken megyek ultrahangra.. csak addig is kiváncsi lennék PCO-val illetve hasonlo helyzetekkel kapcsolatos véleményekre, tapasztalatokra. Előre is köszönöm!

2016. máj. 16. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
szerintem terhes vagy, csak még nagyon korai volt a dokinak hogy lássa. cisztától lehet még pozi a teszt, de csak egy nagyon ritka fajta cisztától, szóval nem valószín.
2016. máj. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nem vagy terhes.
2016. máj. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Normál ciszta nem okoz pozitiv tesztet ami meg okozhatna az meg akadalyozza a teherbe esést sajnos :(

Szerintem nem kizárt a baba de nem sok az esély

Azért drukkolok

2016. máj. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is azt mondta a doki a pozitív teszt ellenére, hogy nem vagyok terhes, mert nem látott semmit az ultrahangon.

Nemsokára töltöm a félidőt.

2016. máj. 17. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálsz még egy tesztet? Ha terhes vagy, erősödnie kell a csíkoknak látványosan, hiszen kétnaponta duplázódik a HCG értéke. Ha mindkét teszten látod a halvány csíkokat, akkor azok pozitívak, és terhes vagy. A halvány csík is csík, persze, csak akkor, ha tényleg ott vannak azok a csíkok. Itt sok olyan tesztet láttam már, amin csak a reménykedő kérdező látott bármit is. A második gyerekkel az első UH-n nálam sem látott a doki semmit, azt mondta, vagy terhes vagyok, vagy pont most fog megjönni. Szurkolok neked, és boldog babavárást kívánok! :))
2016. máj. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Először is köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! :) Ma csináltam még egy tesztet délután, nem elso pisiből azon is ott van a halvány csíkocska, de valamivel jobban látható mint az előzőkön, de még mindig nem túl megnyugtató :/ úgy hogy majd a pénteki ultrahangon kiderül :) de azért reménykedek :) Egyébként nem csak én látom rajta a második csíkot, szóval nem csak bebeszélem, hogy ott van, meg nem is görcsölök rá a terhességre, még van időm azért bőven :)
2016. máj. 18. 13:51
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia kérdező! Mi volt az ultrahangon?
2016. máj. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
szia! Nem vagyok terhes, de nincs is semmi bajom, teljesen egészseges vagyok szerencsere és pont peteérésem volt akkor :) :D Most 4-ére, 6-ára nem várom :)
2016. máj. 30. 09:49
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor drukkolok neked! :)
2016. máj. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2016. máj. 31. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!