Ha kicsit rendszertelen a cikusom akkor a nemvárt napját az eddigi leghosszabbhoz kell viszonyítani?

Figyelt kérdés
Eredetileg 28 naposak szoktak lenni de 1 évbe 1szer2szer szokott lenni 32. Vagy 35. ,28. Cikusnapon csináltam tesztet de nega volt holnap lesz a 35. Ciklusnap akkor Holnapután már ki kéne mutatnija ügye?

2016. dec. 7. 20:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Elhiszem, drukkolok! Utólag tőlem az orvos is kérdezte, hogy és az előző tesztjeim full negatívak voltak, nem volt halványan ott valami vagy időn túl? Mondtam, hogy de időn túli volt, de azt gondoltam, hogy hibás, meg az amúgy is negatívnak számít. Mondta, hogy hát nem, mert ha időn túl is, de van ott valami, akkor az azt jelenti, hogy már van ott valamennyi hcg, tehát már reagál a teszt. :)
2016. dec. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Mi újság azóta kérdező?
2016. dec. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

47 napos lett

az a ciklusom

szoval Megjött 😞

2016. dec. 21. 23:25
 24/25 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel! Kezdődik egy új ciklus, új esélyek! ;)
2016. dec. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már csak abban bízom hogy a meddőségibe segítenek, egyépként nem vagyok elkeseredve türelmesen várom a baba érkezését😊
2016. dec. 22. 18:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!