Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Closybegit mennyire hatékony...

Moozsebibaba kérdése:

Closybegit mennyire hatékony 1 év rendszertelen menstruáció után?

Figyelt kérdés

1,5 éve szeretnénk kisbabát,de nem szeretne összejönni :(

5 évig egyhuzamban szedtem Yasminelle fogamzásgátlót (sajnos egyhuzamban) ezáltal 1 éve rendszertelen a menstruációm (orvos megerősített benne).Nagy nehezen megjött és az doki által felírt első adagnyi Closybegit szedése után nem jött meg(1,5 hetet késik), de negatív a teszt is. Mellérzékenység van, fáradság is és hangulatingadozás. Szerintetek van baba? Előre is köszönöm segítségeteket!


2016. jún. 16. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:

valószívüleg inkább PCO-s lehetsz,menj el endokrinológushoz és vizsgáltasd ki magad!

van vala mi tüneted?túlsúlyos vagy?

2016. jún. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En 4 evig szedtem ugyanezt, 1 ev volt, mire helyrealltba ciklusom. Norcolut+Clostyöibegyt nemhogy nem segitett, rosszabb lett. 8 honap utan masik orvoshoz kerultem, o mondta, hogy pcos (sok kis ciszta), amikor vegre meg lettem nezve uh-val is, mivel ez inzulinrezisztenciaval is egyuttjar, ami beleszol a hormonok rendes mukodesebe, a tanacsara elhagytam a feher cukrot, feher lisztet, krumplit, feher rizst, hormontornazni kezdtem (aviva torna). Ezek segitettek beallitani ujra a ciklusom. Vervetelbol kiderult a pajzsmirigy alulmukodes, ami az egesznek pluszban a hattereben allhatott. Nalam mindezek meg gyerekvallalas elott kiderultek szerencsere, igy gyorsan osszejott a fiam:)
2016. jún. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A doki szerint nem vagyok az,minden rendben velem.csináltunk uhg-t és látta hogy nincsenek cisztáim és peteérésem is volt. De a gyógyszeres kezelés első adagja után meg kellett volna jönni. Szerencsére vékony vagyok,62 kg és magas. Azt mondta az orvos hogy várjunk hogy megjöjjön. De meddig várjak? Mondjuk édesanyámnak pajzsmirigy túltengése volt és azzal műtötték 4-5 éve. Lehet örökletes,mert attól sem jöhet össze...azt mondják
2016. jún. 17. 07:51
 4/8 A kérdező kommentje:
2. Kommentelönek köszönöm az információkat és megnéztem az aviva tornát,hogy mit is takar és nagyon tetszik. Rögtön találtam egyet aa közelben is ahol ezzel foglalkoznak! Felhívom őket és konzultálok velük 😊 nekm a 3. Orvosom van most aki foglalkozik velem és a nővérem is nála szűlt,mondjuk neki elsőre össze jött. Éd most a keresztlányom lesz októberben 😀
2016. jún. 17. 08:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Drukkolok, hogy minel elobb sikeruljon. Ez a torna a pajzsmirigyet is rendbeteszi. Inzulinrezisztenciad lehet attol, hogy pcos nincs. A pajzsmirigyedet megnezetnem a helyedben, de ne csak a TSH-t, hanem t3, t4 és aTPO-t is.
2016. jún. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben,megfogadom és nagyon szépen köszönjük 😊 állítólag a számmisztika szerint meglesz az év második felében a kismanó
2016. jún. 17. 11:04
 7/8 anonim ***** válasza:
van pco ciszták nélkül,inzulinrezisztencia vizsgálatot csináltass!
2016. jún. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
meg teljes hormonsort
2016. jún. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!