Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nektek hogy sikerült feldolgozni?

Nektek hogy sikerült feldolgozni?

Figyelt kérdés
Sziasztok arra lennék kíváncsi kihogy élte meg mikor kiderült hogy természetes úton nem lehet gyereke? Voltunk már mindenhol kiderült hogy a fejemben van a hiba 5éve próbálkozunk sikertelenül megcsináltuk minden vérvételt petevezetö átjárhatóság sok kellemetlenség a dévaiba járunk minden vérvételt megcsináltuk innen sok van még szerintetek? Engem már teljesen összetört ez a dolog lelkileg valaki valami biztatot mondana?
2016. dec. 10. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Nehezen de túl vagyunk rajta. 8 lombik és 11 éve van mögöttünk :( Beadtuk a papírokat és örökbe fogunk már megvan a határozatunk :) Már csak várni kell. Nálunk nem találték meg hogy miért nincs :(
2016. dec. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy ti is így vagytok. Nekünk megtalálták a hibát remélem összejön neked minden jót kívánok
2016. dec. 10. 20:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Fejedben van a hiba? Az mit jelent?
2016. dec. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt akartam írni hogy a férjembe van
2016. dec. 11. 12:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi 1,5 éve próbálkozunk a babával. Nálam mnden rendben, januárra van időpontunk a páromat megnézetni. Úgy egyeztünk meg hogy ha nála nagyon nagy gond van, akkor belevágunk a donorral való megtermékenyítésbe. Ismerek ilyen családot, tényleg nagyon odafigyelnek az orvosok hogy apuka minden tulajdonsága és vonása alapján keressék a donort. Ismerek ilyen családot, a kicsi kiköpött mása apukának olyan remek munkát végeznek. Szerintem megér egy misét a dolog. Legalább neked vér szerinti gyermeked lenne, nekem ez sokat jelent. Évek alatt biztosan nagyon meglehet szeretni egy örökbefogadott gyerkőcöt, de hosszú a várólista, lehet meg sem feleltek és általában már nagyobb gyereket kaptok. Gondoljátok át. A kezdetektől tiszta lappal indulnátok, első perctől hozzátok kötődne, ténylegesen a tiétek lenne.
2016. dec. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mi még csK most indulunk inszemre remélem minden összejön Dévai dr szerint minden jó és a férjemnek is ugyahogy jó az eredménye szóval elvileg leszz sajátom csak lelkileg nehéz főleg hogy a páromnak nem beszélek rolla mert neki még rosszabb surun emlegeti en meg nyugtatom de nekem is ugyan olyan érzés
2016. dec. 11. 14:30
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek olyan párt, akinek nem jött nagyon sokáig a baba. Aztán elkezdték a kivizsgálást. Kiderült, hogy a párjának nincs életképes spermiuma. Konkrétan megmondták nekik, hogy soha nem lehet gyerekük. Elfogadták nagy nehezen. Majd csak előkerült a téma újra és eldöntötték, hogy elmennek máshová. Ott az orvos nem biztatta őket, de adott egy reménysugarat. Vitaminkúrába kezdtek a férjénél. A végére lett 1, azaz 1 életképes spermája, amit leszívtak, megtermékenyítés és beültetés (tehát lombik). Mára van egy csodálatos kislányuk. Én ha ezt nem személyesen hallom, el sem hiszem. Úgyhogy vannak csodák! Én azt mondom, hogy ha nekik összejött, akkor senki sem adhatja fel!!! Kitartást és sok erőt kívánok nektek! Eljön majd a ti csodátok is!!!! ;)
2016. dec. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha mesterségesen lehet, akkor ne foglalkozz azzal, hogy természetesen nem. Nem ez a lényeg!

Ha szereted a férjed, akkor ez van, ezt kell szeretni.

Ha nem, marad a válás - de gondolom, ha ez aktuális lenne, akkor nem akarnátok gyereket.


Használjátok ki, hogy a tudomány tud segíteni, nincs ebben semmi rossz.

2016. dec. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát nekünk donor gyermekünk van..Szóval el kell mondjam hogy nem tudom milyen a saját, de nekem ő a sajátom..Engem hív Apának, nekem aranyozza be minden napom, ő a szemem fénye, az életem értelme..Mikor mondja a párom hogy milyen durva lenne ha csoda történne, és sikerülne egy természetes Baba mindig mondom neki hogy szégyenlem magam, de nem is tudom hogy tudnék e még egyet ennyire szeretni..Együtt alszunk van hogy dolgozni is beviszem csak hogy csicseregjen nekem..Amíg a világ világ, elhallgatnám..Szóval szerintem ha saját, ha nem saját, ha természetes, ha lombik ők maguk a csodák..
2016. dec. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!