Elegem van! Ilyenkor hogy teszitek túl magatokat dolgon, van valami bevált recept a lelki bajokra?

Figyelt kérdés

Nem jön a baba, állítólag minden rendben, csak a d vitaminom alacsony 2 hete kezdtem el szedni azt is...erre a mensim összezavarodott.

Az ismerőseim nagy része teszi fel a pozitív tesztekről az uhkról a pocakokról a képeket, még atestvérem is és a sógornőmnek elsőre összejött...én meg most összeomlottam. Tavaly reméltem hogy mostanra minimum ketten leszünk egy testben :(

Teljesen reménytelennek érzek mindent, próbálok nem rágörcsölni, de így hogy?? Nagyon fáj!!!


2016. dec. 10. 20:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Jönni fog Ő :)

Hány éves vagy?

2016. dec. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
31, Márciusban lesz 2 éve hogy próbálkozunk
2016. dec. 10. 20:57
 3/17 anonim ***** válasza:
53%

Tudom könnyű ezt mondani, de próbálj meg nem rágörcsölni. És ne irigyeld másoktól. Barátnőmék elkeseredetten próbálkoztak 3évig. Már kb sírt amikor azt hallotta, hogy valaki terhes. Amikor én terhes lettem alig mertem neki elmondani. Már beültetésen gondolkoztak, amikor egyszercsak elengedte a dolgot, nem akarta görcsösen és 2hónap múlva terhes lett. Szóval ezzel csak azt akartam, hogy tényleg segíthet, ha nem görcsölsz rá annyira.

Kitartás és jönni fog, hidd el!

2016. dec. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nekünk akkor sikerült, mikor azt mondtam, hogy itt feladtam, legközelebb mikor megjön, elkezdem szedni a tablettát és inkább a karrieremre koncentrálok.

Előtte minden hónapban "éreztem" terhességi tüneteket, meg hogy most biztos sikerült. Utolsó hónapban nem, biztos voltam benne, hogy pár nap és megjön.

Aztán csak nem...


Nálunk valóban a stressz volt az akadály.

2016. dec. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
22 eves korom ota probaltam teherbe esni egy missed ab utan. 2 evig folyamatosan ovuteszt stb. aztan majus elejen azt mondtam hohy na most en kulfoldre akarok menni nyaralni szeptemberben majd ujra folytatjuk. Majusban mar megsem jott azota 28+4 napos kismama vagyok. Az segitett sztem, hogy tenyleg fiokba soportem a gyerek temat. Jegelni kezdtem. Igaz nyaralni nem mentem, de kismama lettem. En csak azt tudom tanacsolni, tereld el a figyelmed, akkor fog jonni amikor itt az ideje. Elj a manak. Nyugi! Foglald el magad!
2016. dec. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Manka68 ***** válasza:
Olyan nem létezik, hogy minden rendben és mégsem jön össze. Csak még nem találták meg az okát. Keressétek tovább, míg meg nem lesz. Van akinél egy gyulladt fog, mandula az ok, van aki fel nem ismert IR-es, pm problémás... Ezeket sajnos alap kivizsgáláson nem nézik. A rágörcsölés nem oka, hanem következménye a sikertelenségnek. Sokaknak szerintem azért sikerül teherbe esni amikor elengedik a babatémát, mert változtatnak az életmódjukon hogy jobban érezzék magukat a bőrükben, és ezzel ha nem is tudatosan, de mégis a babáért tesznek. :-)
2016. dec. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

pontosan milyen vizsgálataid voltak eddig?

-hormonsor

-pajzsmirigy

-átjárhatósági

-ir

_pcos

-trombophilia

-laparoszkópia(endometriózis)

-genetika,

-immunológia

-spermavizsgálat


ezeken mind túl vagy? addig nem lehet kojelenteni,hogy "minden rendben"

2016. dec. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ha 2 év után két hete derült ki, hogy alacsony a d vitamin szint, akkor még nagyon a kivizsgálás elején vagytok.

Meddősségi szakember kellene már ide.

2016. dec. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Spermavizsgálat még amikor elkezdtük megcsináltatta a párom. Az az igazság volt egy babám akit 25 hetesen ki kellett kapni toxémia miatt 4éve. Sajnos túl kicsi volt. Akkor 2évet cártaunk a feldolgozásra majd 3 orvos egybehangzó véleménye alapján megkaptuk az engedélyt a próbálkozásra. Előtte voltam genetikán, immunológián, hormonvizsgálaton, pajzsmirigy szakrendellsen, fogorvosnál stb. És fél évente újra vérvétel van elrendelve. Mivel egyszer már összejött nem csináltak átjárhatóságit, és ilyeneket...habár rá is majd 3évet vártunk....
2016. dec. 11. 13:06
 10/17 anonim ***** válasza:
néztek trombophiliát? az hajlamosít a toxémiára
2016. dec. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!