Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehet kérni teherbeesés előtt...

Lehet kérni teherbeesés előtt vizsgálatot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A helyzetem a következő.... Németországban élek a családommal. Tavaly volt egy terhessègem. Spontán elvetéltem a 7.héten. Ezután jöttek a terhességi tünetek, amit furcsâllottam. A vetélés után az orvosom azt mondta művileg kell befejezni mivel nem tisztult ki a méhem. Mikor ezt mondta megemlitettem neki panaszként, hogy iszonyatos hányingerem van mióta elvetéltem. Azt mondta nem érti. Elmentem másnap az altató orvossal beszélni a műtétről ahol csináltak egy vizsgálatot. Kiderült azért van hányingerem, mert van még egy baba, de sajnos méhen kívüli terhesség volt. A testem megsínylette (kivették az egyik petevezetékem), de a lelkünket megjobban. Most eldöntöttük újra belevágunk, de ott van bennünk a félsz. Azt szeretném tudni, hogy lehet - e zokszó nélkül orvost váltani, mert a történések után nem tudok bízni az enyémben. És hogy lehet - e a fèlelmeink miatt teljeskörű vizsgálatot kérni. Félünk, hogy amilyen szerencsétlenek vagyunk, megint lehet valami baj és akkor a másik petevezetékemnek is annyi. Szerintetek lehet ilyet kérni?

#terhesség #gyermekre
2016. dec. 26. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
van olyan orvos aki biztos segíteni fog.
2016. dec. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Maximum a vetélés megelőzhető, ha kideríthető volt az oka. Pl progeszterin hiàny.

Sajnos a méhen kìvüli nem elkerülhető, nem tudod befolyàsolni a beàgyazódàs helyét.

Orvost bàrmikor vàlthatsz.

2016. dec. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos igen. Szerintem olyat válassz aki folyamatosan követni fog. De ne félj, ennyi rossz után a jó jövetkezik!
2016. dec. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A méhen kívülit nem lehet kivédeni, de 2-szer egymás után csak nem üt ugyanoda az a bizonyos. Progeszteront viszont kéne kapnod az elejétől.

De nem ismerjük a német rendszert.

2016. dec. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!