Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Azt Hallottam 1 havi fogamzásg...

Azt Hallottam 1 havi fogamzásgátló szedése után könnyebb teherbeesni, van valakinek ezzel kapcsolatban POZITÍV tapasztalata?

Figyelt kérdés

2016. dec. 21. 23:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%
Remélem még kiskorú vagy.
2016. dec. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem rendszertelen volt a ciklusom, kaptam fogamzásgátlót, de 2 évig szedtem. Amikor abbahagytam 28 napos ciklusokat produkáltam és a 4. próbálkozós hónapban terhes is maradtam. Hogy 1 hónap mennyit segít azt nem tudom, de így utólag visszatekintve sokkal jobban jártam volna ha gyógyszer helyett rendesen kivizsgálnak és a valódi problémát kezelik, nem a tünetit.
2016. dec. 22. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
1. Válaszoló miért kellene kiskorúnak lennem? 2. Nak köszönöm a választ, kaptam ezt a tanácsot nemigazán hittem el csak arra voltam kíváncsi hátha valaki kipróbálta és mondjuk bevált esetleg, nem értem az ilyen embereket mért szólogat be hogy "remélem kiskorú vagy" kíváncsiságból kérdeztem, esetleg valaki hallott erről?
2016. dec. 22. 08:32
 4/16 anonim ***** válasza:

En hallottam, ismerosomeknel alkalmaztak is, de nem hasznalt.

Szerintem elavult tevhit az egesz.

Vizsgaltak mar? Miota probalkoztok?

Ha indokolt valamilyen gyogyszer, inkabb clostilbegytet szedj. Vagy tulvagytok mar rajta?

2016. dec. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

#3

Azért,mert egy felnőtt nőtől szerintem a minimum elvárás az,hogy tudja,hogy hogyan működik egy női ciklus és erre milyen hatással van a fogamzásgátló(gimnáziumi tananyag)

2016. dec. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Utolso, fejtsd mar ki legy szives, milyen hatassal van az abbahagyas utani ciklusra.
2016. dec. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mert a kerdezo se azt irt, hogy fogamzasgatlo szedese alatt teherbeesni, hanem azt, hogy utan.
2016. dec. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
4 éve sikertelen a férjemmel a baba, első 2 évbe úgy voltunk vele nem gond ha jön...utóbbi 2 évbe már vártuk is de nem sikerült, nőgyógyász csináltatott hormonvizsgálatot ami rossz eredményeket hozott,levette a rákszűrést p2es, spermavizsgálat tökéletes ugyhogy az kizárva, aztán elküldött a meddőségibe Jan.25re kaptam időpontot,tartottam egy méhpempő kúrát, a rosszindulatú válaszolónak üzenem hogy tisztában vagyok a "körülményeimmel" minden egyes részletével esélyeimmel a ciklusommal azzal is hogy milyen Vizsgálatok várnak rám stb. És képzeld nem kellett hozzá gimnázium,egy nő mikor szeretne teherbeesni ne tudd meg mimindenre képes😊 van itt valaki aki hasonló cipőben jár, vagy valaki akinek van egy nemközismert praktikája?
2016. dec. 22. 18:15
 9/16 anonim ***** válasza:
Milyen gimnáziumi tananyag te szerencsétlen? :D Húzzál a szarba kötekedni! ;)
2016. dec. 23. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mit takar a rossz hormoneredmény?
2016. dec. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!