Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van itt valaki akinek hosszú...

Van itt valaki akinek hosszú próbálkozás után ugy sikerült teherbeesni hogy aktus után egy darabig ugy maradt felpockolt derékkal?

Figyelt kérdés
Pozitív válaszokat szeretnék,köszönöm

2016. nov. 30. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy az miatt estem e teherbe nem tudom. De aktus utan mindig feltettem minket labam a falra. Ugy voltam kb 10 percig...

Meg nem keltem fel reggelig.


De mas oka is volt a 4 ev siketelensegenek. Mikor azok megoldodtak akkor igy probaltam segiteni a kiskatonaknak :)

2016. nov. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2016. nov. 30. 17:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem tuti, hogy az jött be!!! 4 év után próbáltam és igazából nem tudom, hogy pontosan meddig, de elég sokáig tornáztam az ágyban :) amikor elzsibbadt a lábam, akkor leengedtem, aztán megint vissza. Kb 2-3 órán át szórakoztam :) A férjem meg röhögött rajtam :D (aztán persze könnyekben úszva fogadta a jó hírt, mikor pozi lettem :) )
2016. dec. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De jó ezt olvasni gratulálok én multhonapba kezdtem ezt el és plusz pé körül kétnaponta. Meg méhpempő kúrát tartottam, mára nem vártam de volt már hogy pár napot késett ugyhogy várok még a teszttel
2016. dec. 1. 11:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk első hónapban összejött, de én is felraktam a lábaim a falra. Kb. 10-20 percet voltam feltett lábakkal. :)
2016. dec. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hátrahajlo a méhem.Én párnát tettem a csipöm alá.3 honapban sikerült a fiam.
2016. dec. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6. próbálkozós hónapban tettem párnát a popsi alá pár percre - biztos ami biztos alapon - emellett akkor kezdtem el szedni a folsavat, és hőmérőzni is. Következő hónapban már nem kellett. :)
2016. dec. 7. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!