Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Fogamzásgátló után 6 hónappal...

Petras020 kérdése:

Fogamzásgátló után 6 hónappal még mindig semmi. Normális?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátló tabletta szedtem kb 8 évig. Július óta nem szedem, menstruációm ugyan van, de a ciklusom elég hosszúra tolódik. 38-40-42 napos... Így képtelenség azokat a bizonyos napokat eltalálni. Szerintetek várják még, mert normális ennyi idő után vagy menjek orvoshoz? Idáig nem mentem , nem akartam esetleg gyógyszerrel belenyúlni...
2017. jan. 1. 22:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hosszú ciklussal egészen biztos, hogy nincs peteérésed. Ha babát szeretnél, szerintem ne várj tovább a dokival.
2017. jan. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, szeretnénk mégegyet... Ettől tartok én is, hogy nincs peteérésem
2017. jan. 1. 22:12
 3/13 anonim ***** válasza:
Ilyen ciklussal a döntès után.. 100% h nincs peteeresed.
2017. jan. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Teljesen ismeretlen ez a terep nekem. Létezik erre gyógyszer? Az hogy működik?
2017. jan. 1. 22:18
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha megteheted menj el magandokihoz. Penzt nem De idot sporolsz es tobb figyelmet kapsz. En igy voltam mint te , az inofolicot ajanlotta, 2hónapig napi 2tasakkal ittam mire lett peteeresem es 31napos ciklusom. A harmadik inof.hónapban pozi teszt. Eleg borsos ára van es sajna nem eleg a 60tasak 2hónapig.mert ilyen esetben kell a ketto.:/ nagyon draga. De jobb mint a hormonok!! :) en ezt ittam ( veny nelkuli) es E vitamint szedtem napi 300-400mg ot! :)
2017. jan. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

De pl lehet h van pèd.. baratnomnek 38napos a ciklusa csinalt ovutesztet ami mutatott pozit. Doki is mondta Neki, hogy van peteerese. Csak hosszu a ciklusa a progeszteronhiany miatt. Kapott gyogyszert. Nem draga, nincs kellemetlen mellekhatasa es helyrehozza a ciklust. A terhesseg 12-14.hetèig szokták szedetni.

Utolsovoltam

2017. jan. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is 38 napos ciklusaim voltak, miután abbahagytam a fogamzásgátlót. 4. hónapra sikerült a baba. Szükségem volt progeszteron pótlásra az első trimeszterben, ahogy előttem is írta egy válaszoló.
2017. jan. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Akkor mindenképpen orvosra lesz szüksége és valamiféle gyógyszerre... ezt akartam elkerülni, de így 6 hónap múltán már valamit lépnem kell. Bíztam a szervezetemben 😏
2017. jan. 1. 22:35
 9/13 Manka68 ***** válasza:
Endokrinológust keress, ne nődokit ha nem szeretnéd hogy félrekezeljenek. Időt és pénzt spórolsz vele, és nem tömnek hormonokkal. A cikluszavarok hátterében legtöbbször inzulin rezisztencia és pajzsmirigy alulműködés áll, ezeket egy megfelelő vérvétellel lehet igazolni, vagy kizárni. Kezelni pedig pm gyógyszerrel és a hármas kezeléssel (ir diéta, sport, metformin, és ide tartozik az inofolic is) lehet.
2017. jan. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy van e ilyen jellegű egészségügyi problémám, nem érzem és nem látom magam annak. Én a fogamzásgátló tablettára gondolok. Sokáig szedtem...
2017. jan. 2. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!