Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van köztetek valaki aki most...

Van köztetek valaki aki most kezdi a "Clostibegyt" kurát? Van olyan akinek azért pozítiv róla a véleménye? Várom a válaszokat

Figyelt kérdés
2017. jan. 2. 18:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekem "closti" segitsegevel jott ossze. Sot, tobb ismerosomnek is eleg volt "csak" a clostis rásegites. Egyik baratnomnek viszont nagyon nem volt jo. Keress ra itt a kerdesek kozott, mar sokszor volt tema.
2017. jan. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én ebben a ciklusban kezdtem, most várom az ovulációt.
2017. jan. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nekem is ez az első honapom en is az ovut varom ...... holnap megyek uh-ra kiváncsi leszek mit mond az orvos :)

Neked kedves 2. Válaszoló kell gondolom uh-ra menned??

2017. jan. 3. 13:03
 4/20 anonim ***** válasza:

Nem kell mennem, endokrinológus írta fel, nekem closti nélkül is volt pé-m, csak picit rá akart segíteni, mert alacsony volt a progi és magas az ösztradiol. Majd vérvételre kellene mennem ovu után 5-7-9 nappal. Ma vagyok a 15. napon, remélem azért a mai ovuteszt már pozitív lesz. Kicsit cakkos a görbém és félek egy picit, hogy nehogy cisztám legyen ovu helyett. :S


Te hanyadik napon tartasz?

2017. jan. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Én a 11 napon holnap néz meg doki Uh-val hogy mikor lesz kb a peteérés meg hogy van e egyaltalán érett ... nekem mindig kesöbb szokott pozi lenni az Lh remélem a Closti előrébb hozza és meg is reped mert lehet eddig az volt a gond :/ Ir-vagyok de az rendben van szedem a gyogyszert is..

Reménykedünk

2017. jan. 3. 13:46
 6/20 anonim ***** válasza:

Nekem nem hozta előrébb a closti az ovut, tegnap pozitív volt az LH-teszt, kíváncsi vagyok, hogy ma még mindig pozitív lesz-e, vagy már negatív.

Vannak szép nagy tüszőid?

2017. jan. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

12 nap a mai reggel nézett meg a doki pár nap van még amig megreped ...

Ezeket az adatokat mondta hogy 6mm méhnyálkahártya és 22 mm dominans tüszöm lett és szépen láttam is az Uh-n. Elmondott mindent és méhnyálkahártya picit vékonyka de talán addig vastagodik 7-8 mm elfogadható beágyazodás szempontjából!

Nekem az Lh-m még negatív


Veled mi a helyzet??

2017. jan. 4. 15:13
 8/20 anonim válasza:
Szia! Jövő héten fog megjönni, akkor kezdem szedni. Én már ötödik alkalommal szedem majd. Mindig rendesen volt peteérésem tőle, de sajnos az előző alkalommal cystám is lett. Most ezért csak felet kell szednem. Sok sikert kívánok!
2017. jan. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nekem 3. napja pozitiv az ovutesztem, ma reggelre hoemelkedesem lett, 37,55, du. 37,9 volt. :(

Ilyen szerencsetlenul idoziteni... :(

Elozo viklusban meg az esedekes beagyazodas korul volt 38,7 a lazam. Pedig 15 eve meg csak hoemelkedesem sem volt.

2017. jan. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nekem is 2 napja + az Lh tesztem, kiváncsian várom hogy mi lesz,de biztos nem sikerül így sem :(

De azért reménykedünk

Majd irjatok hogy hogy alakul/alakult nektek!

2017. jan. 6. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!