Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mostanában esedékes valakinél...

Mostanában esedékes valakinél lombik program időpontja?

Figyelt kérdés
Szívesen várnék tapasztalatokat,amiket megosztanátok velem.Én kb.12 nap múlva kezdem a stimulációt.Első beültetés lesz és kicsit félek is.

2017. jan. 8. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem kezdek, de 9 lombik van a hátam mögött kérdezz nyugodtan.
2017. jan. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kilenc?Nemis tudom mit mondhatnék :-( Megkérdezhetem,hogy miért nem sikerült,vagy mi volt a probléma? Természetesen, ha nem szeretnéd leírni,megértem.Én most ezzel a gonal tollal bajlódok,eLégy bonyolult a leírás. Sajnos magamnak kell beadni.A beültetés általában délelőtt van?Mindenhol ezt olvastam.Meg persze az utána lévő pihenés.Mennyi a javasolt?
2017. jan. 9. 11:20
 3/4 Anna234 válasza:

Én ma kezdtem az első és reményeim szerint az utolsó lombik programot a Forgács Intézetben.

Rövid protokollt csinálnak, így a ciklus 2. napján (ma) kezdtünk. Két ampula Meriofert kell minden reggel adnom magamnak. Pénteken kell mennem UH-ra.

Ezen kívül kaptunk Doxycycrint 10 napig, illetve a páromnak még Prednisolont is szednie kell folyamatosan.

Rajtam jelenleg nyugalom van, próbálok csak pozitívan gondolkodni. Remélem, hogy minden rendben lesz. Te hová mész majd?

2017. jan. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én Kaáliban vagyok.Nekem kb.jövő hét csütörtök, péntek körül kell beadnom az első szurit.Megmondom őszintén, ahogy közeledik az időpont úgy érzem magam egyre nyugodtabbnak.Persze így is bennem van minden pillanatban ez az egész.Nekünk is rövid protokoll lesz.Nekem csak ezt az egy injekciót írták fel,a páromnak semmit.Nagyon szurkolok Neked/Nektek.Majd megírod mikor lesz kedved,hogy érzed magad a hormonoktól és éppen mikor és hol tartotok?Neked is hasfalba kell adni?Az nagyon jó,hogy pozitívan gondolsz mindenre,ez biztos,hogy segítség.Tényleg nagyon drukkolok.
2017. jan. 9. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!