Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ez tényleg hatásos teherbeesés...

Ez tényleg hatásos teherbeesésre? Soha sem hallottam róla eddig!

Figyelt kérdés

Minden rendben mind a kettőnkkel. Ez tuti millió vizsgálaton estünk mâr ât!

Most a termèszetgyôgyászom sós ulofurdot ajánlott, meg a cisztara ami most van cickafark ulofurdot, de a teáját nagyon nem. Mert cisztát okozhat a hajlamosoknak!

E vitamint is ajánlott!

Vannak talasztalataitok? Hallottatok errol? Nem sokat találtam errol a temarol sajnos.

Köszönöm

23N 27F



2017. jan. 11. 20:06
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

1 ève 6hônapja vágtunk bele egyebkènt a családalapítàsba!

11 honap utan vizsgaltak ki parom engem elobb es tobbszor. Mert olykor cisztásodom, de a hormonjaim rendben vannak pedig! :(

2017. jan. 11. 20:08
 2/20 anonim ***** válasza:
A cickafark ülőfürdőről már halottam de nem próbáltam. Én Inofolic port ittam de kiderült h az a baj h bár külön velünk is minden rendben volt együtt mégsem szuperálunk.
2017. jan. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Egyszer amugy sikerult mar. Csak elveteltem 15 hetesen fertozes miatt.:( utana mindent ujra kivizsgaltak mindkettőnknèl! Szôval nem tudom..:(

De nem lesz bajom, kiprobalom. Heti 2szer ajànlják mind a kettőt! A sóssal kezdek ma! :)

2017. jan. 11. 20:12
 4/20 anonim ***** válasza:

beírnád azokat a rendben lévő hormoneredményeket?

Mi az,hogy olykor cisztásodsz?

2017. jan. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
ém mi az a rengeteg vizsgálat amin túl vagy?
2017. jan. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Atjarahtosagi.

3 alkalommal hormonsor

3.ès 21. Napi.

Kenetminta vètel

Uh n kovetett peteeres.

Pajzsmirigy vizsgalat

Cukromat nèztèk

Rákszűrès

hiv szures, clamidia szures

Olykor (fèl èvente 1-2 alkalommal) altalaban 1-2centisek.

Most utoljara volt nagy 43mm-es, ekkora sosem volt.

A hormonsor eredmènyeimet holnap megìrom :)

Mâr nem csak nogyogyaszhoz jarok, hanem endokrinologushoz es természetgyôgyásznâl voltunk 2 szer.

Párom androlôgusnâl 2× volt egy pici hereserve a veteles elott, ami panaszmentes volt, de megmutottek! Utana is neztek a spermajat es rendben van teljesen. Azt is megirhatom holnap, hogy mit irnak. De nem magamtol tudom, hogy jók az eredmènyeink, hanem endokrinologusomtól + nodokimtol. Szeretem tobb embertol hallanI , hogy mit gondolnak. Ugy számomra biztosabb!

2017. jan. 11. 21:01
 7/20 anonim ***** válasza:

Inzulin rezisztencia?

Ha cisztásodsz, akkor az PCOS,nem?

2017. jan. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Azt nem nézték h a spermium egyáltalán eljut e a petevezetékig? Mert az oké h azt átfújták..
2017. jan. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nem vagyok sem Ires sem pcos.

Ha csak azon mulna h evente 3-4szer van cisztam , akkor minden no PCOS lenne. Ugyanis a nok 70% -nak van cisztaja elete soran nem egyszer nem ketszer.

:)

Direkt pcora is teszteltek már!

2017. jan. 11. 23:40
 10/20 anonim ***** válasza:

akkor nem volt laparoszkópia? úgy nem lehet koizárni az endometriózist.

Nem volt immunológia sem,trombofilia sem,APS vizsgálat sem?

Nk ölősejt?azért kíváncsi vagyok azokra a hormonokra is...

2017. jan. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!