Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért nemtudok teherbe esni?...

Miért nemtudok teherbe esni? Meddő volnék?

Figyelt kérdés
A páromal már 10 alkalomal szeretkeztünk minden fajta védekezés nélkül de nem estem teherbe próbálkoztunk menstruáció után mert olvastam,hogy akkor termékenyebb a nő.De nem jött ösze.Nem dohányzom nem iszok alkoholt azonban nagyon keveset eszek (egy nap 2kenyér vagy3)és az már 2éve így megy nagyon sovány vagyok gyenge szédülök.Volt egy vese gyulladásom októberben és rendszeresen fáj a vesém.Sokszor krónikus fájdalomal jár nálam a menstruáció.Mibajom lehet?Fiatal vagyok még 18éves a párom 25 és szeretnénk kisbabát és kérek mindenkit a kérdésre feleljen ne azt írja,hogy túl fiatal vagyok még ehez.Köszönöm

2017. jan. 12. 10:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtetem írni,hogy fogamzás gátlót sem szedtem soha csak óvszert használtunk
2017. jan. 12. 10:25
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha kisbabát tervezel, akkor mint FELELŐSSÉGTELJES szülő előbb elmész egy teljes körű nőgyógyászati vizsgálatra... Ebből következik, hogy a miértekre nem itt várod a választ.


Egyébként nem csak a nőben lehet a probléma forrása, férfi ugyanúgy lehet nemzőképtelen, mint egy nő.


NE csak azért ne szaporodj, mert még csak 18 vagy, és az iskolapadban lenne a helyed, hanem azért se, mert NEM GONDOLKODSZ FELELŐSSÉGTELJESEN.

2017. jan. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha 18 éves vagy, akkor gondolom már vettétek a suliban az ember szaporodását, és volt már felvilágosító óra is.


10 alkalom semmit se jelent, sokan évekig próbálkoznak. A kóros alultápláltság egész biztosan nem segíti elő a teherbeesést. A szervezeted tudja, hogy képtelen lennél kihordani egy terhességet.

A veséddel és a vérzési zavaraiddal meg orvoshoz kell fordulni, mert a neten adott tanácsoktól nem fog elmúlni.

2017. jan. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy giatal de az amorexia.nem épp bababarát dolog.

Egyél normálisan, értelmes kajákat, meg hízz x kilot, és aztán akarj gyereket.

2017. jan. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul tudod, nem menstruáció után van esélye a fogantatásnak, hanem a ciklus közepén. A ciklusod a menzesz első napján kezdődik és a következő menzesz előtti napig tart. Ha figyelsz pár ciklust, megtudod, hogy neked átlagosan hány naposak a ciklusaid, és abból visszaszámolva 14 napot megkapod az ovuláció legvalószínűbb időpontját. (Tehát 28 napos ciklus esetében a 14. nap, 30 napos esetében a 16. nap, 26 napos esetében a 12. nap, stb.)

Rendszeres szexuális élet mellett egy év próbálkozás teljesen normálisnak számít. Ha egy évig sem jön létre a terhesség, akkor lehet meddőségre gyanakodni és kivizsgálásra menni.

Az alultápláltság pedig egyértelműen gátolja a teherbeesést, mindenképpen érdemes lenne hízni, ha babát szeretnél.

2017. jan. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy mi bajod van (az orvos is csak vizsgálat után fogja tudni), de a tünetek alapján egész biztos, hogy nem vagy egészséges. Gyenge vagy, szédülsz, fáj a veséd. Egyik sem normális. Az igaz, hogy 10 alkalom védekezés nélkül még nem garantál terhességet, az egészséges emberek is általában többször próbálkoznak, de neked semmiképp nem javasolnám a vaktában próbálkozást. Amíg nem gyógyulsz meg, semmi esélyed babára.
2017. jan. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!