Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok terheléses inzulin...

Lombikosok terheléses inzulin eredmény, ami magas lett befolyásolhatja a lombik elkezdését?

Figyelt kérdés

Légyszi valaki írjon, mert nagyon aggódom emiatt. Természetes úton sajnos nem lehet babám, mert a petevezetékeim el vannak sorvadva, ezért lombikozni szeretnénk. Már minden vérvételt megcsináltattunk, ami szükséges hozzá.Minden más eredményem jó, csak a 120 perces inzulin lett 135 mIU/l. Ahogy utána néztem ez elég gáz eredmény... :(

Az idén töltöm be a 38-at, már nem tudunk sokáig várni.

Akinek van tapasztalata kérem írjon.

El fognak így tanácsolni a lombiktól?



2017. jan. 12. 12:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 3 lombikunk volt. Az elsőt úgy csináltuk, hogy nem vizsgálták az IR-t, kémiai terhesség lett. A másodiknál 2 hónapja szedtem rá gyógyógyszert, el sem indult semmi. A harmadiknál emeltünk a gyógyszeren, és már hónapokkal korábban nagyon szigorúan tartottam a diétát, sikerült, most 12 hetes vagyok.

Szóval el lehet kezdeni kezelés nélkül, de nem érdemes... A magas inzulin eleve sokat ront a megtapadás és megtartás esélyein. És még el is megy lehetőségetek... Inkább keress hamar egy jó endokrinológust, és hallgass rá, hogy mikor kezdhettek.

2017. jan. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ és gratulálok.Ettől tartottam.

Már megvan ez a problémám sajnos egy ideje, csak valahogy nehéz betartani a diétát.:(

Szedek Meforál 500-at napi egy szemet, de lehet akkor növelni kellene az adagot, meg el kell kezdenem a diétát és a sportot.

Az év végén derült ki az , hogy nem lehet természetes úton babánk és annyira bíztam benne, hogy a lombikkal mihamarabb megoldást találhatunk a problémánkra.

2017. jan. 12. 13:21
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A rossz hírem az, hogy a diéta és a mozgás fontosabb, mint a gyógyszer, gyógyszerrel önmagában semmire sem mész.

Én a helyedben így bele se kezdenék a lombikba, mert csak beszerzel egy előre megjósolható, teljesen felesleges kudarcot. Kb. fél év alatt helyrehozható a dolog.

(Ráadásul ha nem kezelik az IR-t, előbb-utóbb cukorbetegség lesz belőle, ami még rosszabb lesz, még szigorúbb diétával, és még nehezebb terhességgel.)

2017. jan. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
így kár elkezdeni a lombikot,kidobott pénz.a kezelés két legfontosabb része a gyógyszer és a diéta,de a sport is fontos.én tuti eltolnám fél évvel.
2017. jan. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly januárban, 1 hónappal vetélés után, voltam terheléses vérvételen, ahol nekem is kiderült az IR. Elkezdtem szedni a gyógyszert, majd márciusban mentünk lombikra (akkora volt támogatott időpontunk). Tegnap volt 11 hetes a lányom ;).
2017. jan. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, neked addigra helyre állt az értéked?

Mennyi volt az inzulinod előtte, utána?

Gratulàlok a picihez!

2017. jan. 13. 19:16
 7/12 anonim ***** válasza:

Köszönjük szépen :)


Az éhgyomri inzulin 9 volt, a 120 perces 83. Kb. 1 hónapig szedtem a gyógyszert, amikor elkezdtük a lombikot. Ez alatt már nem szedtem orvosi utasításra. Nem tudom, hogy rendeződött-e vagy sem.

2017. jan. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Én már április óra szedem a meforált.

A beültetés után sem nézték az értéket?

Holnapután megyünk a Kaáliba, már van bennem pici izgalom. Annyira szeretném ha már a pocakomban lennének! :-)

2017. jan. 17. 14:31
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem nézték.

Drukkolok nektek!

2017. jan. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Jaj nagyon köszönöm!

Majd azért leírom mi lett, hátha másokon is tudok segíteni a tapasztalataimmal!

Nektek kedves utolsó, egészséges, boldog életet kívánok! :)

2017. jan. 18. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!