Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok terheléses inzulin...

Lombikosok terheléses inzulin eredmény, ami magas lett befolyásolhatja a lombik elkezdését?

Figyelt kérdés

Légyszi valaki írjon, mert nagyon aggódom emiatt. Természetes úton sajnos nem lehet babám, mert a petevezetékeim el vannak sorvadva, ezért lombikozni szeretnénk. Már minden vérvételt megcsináltattunk, ami szükséges hozzá.Minden más eredményem jó, csak a 120 perces inzulin lett 135 mIU/l. Ahogy utána néztem ez elég gáz eredmény... :(

Az idén töltöm be a 38-at, már nem tudunk sokáig várni.

Akinek van tapasztalata kérem írjon.

El fognak így tanácsolni a lombiktól?



2017. jan. 12. 12:49
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok, ha olvassa valaki, leírom!

Meg volt az első konzultációnk! Sajnos ahogy azt gondolni lehetett a 120 perces inzulin értékem miatt (135 mIU/L), el lett halasztva a lombik program. :-(

Kaptam 6 hetet, emeltebb meforál adagot, tartanom kell 140g-os szénhidrát diétát és mozognom is kell. A doki szerint 50 mIU/L alatti inzulin értéket kell produkálnom, hogy megkezdhessék a felkészítést a leszíváshoz, beültetéshez! Elég nagy kihívás ez a számomra, de nagyon elszánt vagyok!

A többi értékeink, hormonok, véreredmények, andrológia, mind tökéletesek és abszolút adottak a lombikhoz.

Szóval most kicsit tolódik az idő, de már nagyon várom a március elejét, remélem, hogy utána minden rendben lesz és végre neki kezdhetünk!

Mindenkinek sok sikert és kitartást kívánok! :-)

2017. jan. 22. 14:49
 12/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Lett azóta baba? :)

2020. júl. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!