Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha termekeny idoszakban bal...

Ayshy kérdése:

Ha termekeny idoszakban bal oldalt len szúr faj a hasam anyira hogy fel alni is nehezen tudok mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Babat szeretnek mar tobb mit egy eve elunk egyt de nem jon osze voltunk orvosnal is rendben van minden menstruacios naptarat vezetek szoval tudom mikor vgyok termekeny 26-an volt magas a terheseg eselye . tegnap ejszaka anyira fajt a hasam hogy fel allni nem tudtam
2017. jan. 28. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is sokszor van így, a lábamat se bírom emelni, a fájdalom még a hátamba is átsugárzik. Voltam dokinál, de semmi bajom. Legalább tudtam mindig, mikor kell akcióba lendülni. :D
2017. jan. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az az oka hogy bent maradt a dildó!
2017. jan. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Miaza dildó??
2017. jan. 29. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!