Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Termékeny időszak a 7-8. nap...

Termékeny időszak a 7-8. nap körül?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van olyan nőtársam, aki nem a ciklus közepe felé észleli a jeleket? Pl. nyák, kívánósság

Én most a 7. napon vagyok és most van a vizes, nyúlós, sok nyák.

25 napos ciklusaim vannak.

(Tudom, megyek majd hormonvizsgálatra is, csak gondoltam, hátha nem vagyok egyedül ezzel.)



2015. jún. 15. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
28 napos ciklus mellett van egy 6. napi és egy 8. napi gyermekem :) nem vagy vele egyedül :) Van ilyen.
2015. jún. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem is 25.ösek... hmm, most h így mondod, utánaszámoltam és nekem is most van a 8.-9. nap körül :)
2015. jún. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ebben az ég világon SEMMI meglepő nincs.

25 napos ciklusnál ugyanis nem is a közepén kellene érezned a tüneteket, hanem most.

(25-14=11 és pár nappal előtte kezdődnek a ráutaló jelek.)

2015. jún. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!

Örülök, hogy a baba esély is kapott 1 (2) pontot. 😊

És tényleg, a 25-14-el kell számolni, köszi!

Csak a 7. napot korainak tartottam kicsit, mivel 2 napja még menzesz volt...

De most már sokkal nyugodtabb vagyok, köszönöm! :)

2015. jún. 16. 13:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia. 8.an jött meg a mensim 13.an olyan 2 csíkos lett az ovu teszt majd kiverte a szemem. Pedig még véreztem. Éreztem a görcsöket amit ovukor szoktam de azt hittem a mensi miatt van a görcs. De aztán hirtelen mell fájdalom és összes össze tevoje ami kell az ovu hoz össze állt. Na nekem az 5.napon volt.
2015. jún. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És ilyenkor már a nyálkakartya is fel tud keszülni az estleges beágyazódásra?
2015. jún. 19. 15:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor ha megfogan a baba, akkor megy az ifo a mehnek, hogy termelje a nyalkahartyat. Ezt is hormonok iranyitjak, es az egyik szol a masiknak :) Vagy küld neki egy e-mailt :) Elnezest, nem akarom elviccelni, de tenyleg igy van, az ovulacio utan a sargatest kezd el termelödni, ami felelös a nyalkahartya termelödseert, es fenntartja a terhesseget.
2015. jún. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!