Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ez mit jelent? Mennyi az esély?

Ez mit jelent? Mennyi az esély?

Figyelt kérdés
A párommal múlthét vasárnap kb 1-2 percig gumi nélkül ment. Nem élvezett el és előváladéknak nyomát sem láttuk. Pár napja alhasi fájdalmak vannak. Febr. 15-én kell majd megjönnie. Ez a menstruáció jele, ugye?

2017. febr. 4. 22:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Február 15 még marha messze van, ez nem lehet menstruációs jel, sem terhességre utaló jel sem. Ez szipmla szeretkezés utáni méhösszehúzódás, egyéb görcs, lelki jellegű is lehet, nem kell még messzire menni. Ha 15-e után még 1-2 nappal késik, akkor érdemes tesztet csinálni, vagy nőgyógyászhoz fordulni. A teszt is csak pár hetes terhességet mutat ki nem megbizható módon, szóval csak óvatosan. Én már 6 hetes terhes voltam, amikor a teszt még nem mutatott semmit.
2017. febr. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!