Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 22. ik napja késik a menstruác...

22. ik napja késik a menstruációm. Lehet teherbeesés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a kérdésem lenne,hogy késik ilyen sok ideje, utolsó védekezés nélküli közösülés jan 3.ika, nem voltam termékeny időszakban, tehát nem nagy az esélye a teherbeesésnek, szerintem. De meg kellett volna jönnie 14.-én. Teszteltem 5x, 5 félével és mind negatív, reggeliből is és napközbeni vizeletből egyaránt.

Szerintetek?


2017. febr. 6. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Az sem mindegy, hogy mikor teszteltél. Mert ha január 14-én lett volna esedékes a vérzésed és te még akkor csináltál tesztet, akkor még ki sem mutatta volna.

Viszont ha mondjuk most a napokban csináltál és negatív, akkor nem csak terhesség miatt késhet vagy maradhat ki a vérzés.

Mindenesetre el kéne látogatni a nőgyógyászhoz és kideríteni az okát!

2017. febr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászatra miért nem mész el? Ott pontos infót adnak. Nem kellene ennyit várni azzal hogy késik. Ha nem vagy terhes akkor is el kéne menned hogy megtudd a késés okát, mert nem 1-2 napról van szó hanem 22.
2017. febr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még volt egy hónap mikor kimaradt és nem volt gond, aztan következő hónapban pontosan jött. De a héten megyek dokihoz.
2017. febr. 6. 20:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Kiváncsi vagyok mit mond neked az orvosod.Nekem nemjött meg dec óta.És most megyek majd eg.küretre. sajna..
2017. febr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!