Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 1 éve hiába próbálkozunk a...

1 éve hiába próbálkozunk a párommal. Ez az első Clostilbegyt kúránk a párommal. A 21. napi Progeszteronom 93,3 nmol/l lett ami a határérték felett van jóval. Egy helyen olvastam hogy 50 felett már lehet hogy terhességet jelez. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Bizonytalan vagyok mert az ovulációs teszt szerint 18. napon volt peteérésem. Létezhet hogy 3 nap alatt ennyire megemelkedik a progeszteron?

2017. febr. 10. 18:11
 1/7 Zsutyi ***** válasza:
Mi is többször próbálkoztunk Clostyis hónapban a férjemmel,de semmi(Lassan 2 éve próbálkozunk)!Mondjuk én nem tudtam a progeszteron szintemet,viszont 1 hete kiderült,hogy mindkét petevezetékem el van záródva.Most műtétre várok!Neked volt már átjárhatósági vizsgálatod?
2017. febr. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50 teljesen normális nem terhes nőknél is. 3 nap alatt meg nem ágyazódott be a baba ugyhogy nem attól ilyen magas a progeszteronod. amugy progeszteron szintet ovuláció után 7 nappal kell nézetni nem 3
2017. febr. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Igen szerencsésebb lett volna a 21 napon. Különben volt uh követés?
2017. febr. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
21. napi progeszteron szint lett ennyi. Csak peteérésem volt a 18. napon. (Úgy gondolom a tünetekből) Átjárhatóságim még nem volt. Ott még nem tartunk.
2017. febr. 11. 16:33
 5/7 A kérdező kommentje:
UH-ra nem hívott be a doki. 14-15. napon szurkált a petefészkem. Onnan gondolom hogy 18.nap volt a peteérés mert 19. nap reggelére leesett az LH szintem. Lekéstem a pozitív ovu tesztet. Először azt hittem nem volt pé. de ilyen magas progival kellett hogy legyen
2017. febr. 11. 16:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül jelent terhességet. Nekem is 89 volt mindenféle baba nélkül. Az után masfél évvel lettem csak terhes, lombikkal. Ez csak azt jelzi, volt peteérésed, ami kezdetnek jó. Ha a párod is rendben van, jöhet a többi vizsgálat (pl. átjárhatósági, ir, ellenanyag).
2017. febr. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ
2017. febr. 13. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!