Clearblue digitális teszt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Decemberben történt velem, pár nap késés után csináltam digitális terhességi tesztet hármat is, mindegyik jelezte,hogy "Terhes" gondoltam várok 1-2 hetet a dokival mert úgysem látna még semmit. Néhány nap múlva megjött:( Rohantunk is az orvoshoz, azt mondta hogy nem lát semmi terhességre utaló jelet. Azóta sem értem, hogy mi volt az, talán annyira korai lehetett a terhesség? Tudtommal, vetélés után is van még hcg a szervezetben.
2017. febr. 15. 22:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Ami nagyon nem hagy nyugodni de igazából teljesen felesleges ezzel kínozni magam, hogy az első teszt elvégzése előtt elkezdett fájni a fogam, kértem a fogorvostól időpontot pár nap múlva kaptam is. Be volt gyulladva a fogínyem és lyukas volt a fogam. Lehet ettől ment el a babánk? :(
2017. febr. 15. 22:18
 2/3 anonim ***** válasza:
Kémiai terhesség...A 4-5 hetes vetélésnél, nagyon gyorsan kiürül a hcg....
2017. febr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja és igen! A fog tud ilyet okozni! Minden hónapban terhes lettem, pozi tesztek meg minden, de pár nap késéssel megjött. Kihúzták a fogamat karácsony után, január végén ismét pozi teszt...Most 2 hónapos a kisfiam!

Ez az én kérdésem:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

2017. febr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!