Tapasztaltatok nagyon bő vizes folyást beültetés után 3. napon?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a vizes folyás menstruációs előjel, ezért kicsit elszomorodtam. Olyan érzés mintha "bepisiltem" volna. Kicsit korainak tartom, mivel csak kb. 1 hét múlva kéne megjönnie. Sajnos más menstruációs tünetem is van. Kis hasmenés és néha menstruációs görcsök. Ezek már tegnap jelentkeztek, tehát 2 nappal a beültetés után. A hasmenés nálam mindig jelentkezik menstruáció előtt :-(.

2017. febr. 18. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem jelent semmit. A sok hormon bármit előidézhet; szokatlan dolgokat, és megszokottakat egyaránt.

Nekem mindig a hüvelyi progeszteronoktól volt bő, vizes folyásom,főleg a Crinone gel-től.

2017. febr. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod! Megnyugtattál. Fagyasztott embriót kaptam, semmi plusz hormon nem volt ebben a ciklusban azért nem gondoltam erre csak a hüvelyi progeszteron. Akkor biztosan nálam is ez okozza.
2017. febr. 18. 12:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen jelek ugyanazon nőnél is más és más lehet havonta. Én erre nem adok, tudom van aki igen. Te pihenj és gondolkodj pozitívan, kapcsolódj ki, és remélem sikeres lesz! Majd írj! :)
2017. febr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a nyugtató szavakat. Egyenlőre biztató, hogy a 7.naptól pozitívak a tesztjeim. Még soha nem láttam pozitív terhessęgi tesztet ezelőtt!😊 Meglátjuk hogy alakul még nagyon korai. Egyébként az erős vizes folyás azóta is kísér, ha esetleg valakinek még lenne ilyen dilemmája valamikor.
2017. febr. 24. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!