Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok! A Crinone gélt...

Lombikosok! A Crinone gélt tényleg ki kell irrigálni 2 naponta? Beültetés után is? Ha sikerül, akkor a terhesség alatt is?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, terhesen tilos az irrigálás, de a Crinone-ra meg azt mondták, irrigáljam ki 2 naponta, különben nem szívódik fel jól a következő. Érzek ebben némi ellenmondást... Van köztetek olyan, akinek sikerült, és Crinone-nal csinálta végig az első 12 hetet?
2016. nov. 4. 06:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 16. hétig használtam. Nem irr8gáltam, hanem óvatosan ujjal, steril gumikesztyűben kiszedtem.
2016. nov. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a doki azt mondta, hogy mindig az új felhelyezése előtt öblítsem ki az előzőt. Mivel én este tettem fel mindig az újat, ezért esti fürdésnél irrigáltam (sima vízzel). 12. hétig csináltam, semmilyen hatással nem volt a terhességemre az irrigálás.
2016. nov. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És ti kaptatok a Crinone mellé még más progeszteron készítményt is? Nekem még napi 1 Prolutex szuri van mellé.
2016. nov. 4. 09:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Ki kellett mosni, de nem sima vízzel, az tönkreteszi a hüvelyflórát. Tejsavas irrigálót javasolt a doki.De kértem később tabletta formájú prog. hormont, mert a Crinone-tól vérezgettem, irritálta a hüvely nyálhahártyáját.
2016. nov. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok. Én is kaptam Prolutexet, sajnos nagyon drága, de szerintem nekem az hozta meg a sikert. Elég alacsony HCG-vel indítottam, de megmaradt a terhesség, sőt behozta a lemaradást a baba. 10. hét környékén orvosi javaslatra leépítettük a Prolutexet, rá 3 napra elkezdtem vérezni, úgyhogy végül a 12. hétig megmaradt, utána már nem kellett (Crinone sem).
2016. nov. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. nov. 9. 11:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Soha semmivel nem irrigáltam, nem piszkáltam le a Crinonet.
2016. nov. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!