Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok! Mennyiben változna...

Lombikosok! Mennyiben változnak a teherbeesés esélyei ha az embiro transzfer során csak egyet szeretnénk visszakapni?

Figyelt kérdés

2017. febr. 20. 08:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*embriótranszfer
2017. febr. 20. 08:59
 2/11 anonim ***** válasza:
Nyilván valamennyivel kisebb, de nem a fele, ha jól tudom. Ha az az egy szép, egészséges, jól fejlődő, akkor jók az esélyeitek. Én kettőt kaptam vissza 5 naposan, az egyik volt tökéletes, a másik nem annyira. Egy babát várok. Sok sikert!
2017. febr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azért szoktak többet visszaadni, hogy abból nagyobb legyen az esély, hogy legalább egy megtapadjon.
2017. febr. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi elsőnek is kettöt szerettünk volna vissza ültettetni de csak egy volt ami tovább fejlődött nem sikerült sajnos.Másodszorra is szintén kettőt szerettünk volna sikerült itt dobog a kis szivük a pocimba 30 hetes vagyok
2017. febr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Gratulálok nektek!! Milyen protkollal csináltátok ? Le tudnátok nekem írni,hogy mennyi ideig tartott az egész folyamat ha nem számoljuk bele mennyi időt kell várni az időpontokra, mondjuk onnantól,hogy meg vannak hormoneredmények és az ondóvizsgálat eredménye.köszönöm
2017. febr. 21. 13:34
 6/11 anonim ***** válasza:
Urolsó vagyok Németországba élünk 2015december végén voltunk konzultación ...2016januarba minden papir kèszen volt minden vizsgalat stb februàr vegén megegy megbeszelés volt áprilisi menszesznèl keztük május vegén megjött aztan júliúsba ismèt elkeztük augusztusba pozit teszteltem 😊 1 hónapot pihentünk a két lombik között itt hálistennek rögrön mehetsz és nem kell éveket varni h bekerülj ès a vicc kb úgyanannyiba volt mindt otthon összesen 7 hónapot vett igenybe
2017. febr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mi is Németországban élünk :).Nagyon remélem, hogy elsőre össze jön/jönnek. Köszönöm az infokat.long vagy shortos voltál?
2017. febr. 21. 15:13
 8/11 anonim ***** válasza:
Rövid volt 😊menszesz 3-dik napjan keztük a szurizást 14 napon leszívás 16 nap vissza ültetès és ha egy jó tanács ha kint vagy akkor utána a Lutinus progrszteron kúpot kérd jobb mind az Ultrogestan vagy a masik mar nem emlekszem a nevère.Megkérdezhetem melyik varosba csinálják?ès mi a probléma?Nálunk férjembèl volt a gond nálam semmi minden okés volt utólag azt mondom inkább a férfinél legyen mint a nőnèl a problèma😊
2017. febr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szia, Trierben élünk, nálam decemberben volt utoljara hormonvizsgálat es UH, a sima nődoki azt mondta hogy minden rendben van.(decemberben volt egy eve hogy nem szedek gyogyszert akkor meg azt hittem csak a hajhullas miatt hagyom abba... egy csomo ideig ossze vissza jött meg aztan az elmult par hónapban pedig beállt 40 nap korülre 39-41 kozott ,szoval ettol egy kicsit tartok bár az orvos szerint ez normalis,mikor voltam nála azt mondta latja hogy van peteeresem) A gondok a paromnal vannak nagyon alacsony spermiumszam rossz motalitas ,forma... tegnap meg volt a harmadik herevisszer mutete is. Az első konzultáción túl vagyunk március 2-an megyunk másodikra, ekkor mondjak el az ereemenyek alapjan a lehetosegeinket.Viszont csak májusban szeretnénk elkezdeni.
2017. febr. 22. 08:07
 10/11 A kérdező kommentje:
Jaj es köszönöm a tippet észben tartom :)
2017. febr. 22. 08:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!