Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha a 14. ciklusnapon összeeső...

Ha a 14. ciklusnapon összeeső tüszőt látott a doki uh-n, akkor mikor lehetett a tüszőrepedés?

Figyelt kérdés

az mondta hogy már azt látni hogy esik össze és szerinte 24 vagy 48 órája lehetett a tüszőrepedés vagy akar az nap hajnalban. Szerintetek? 25. ciklusnapon vagyok és nem nagyon tudom hogy akkor most ez hanyadik dpo. Én 11.én éreztem erős feszítést mint ami ovukor szokott lenne majd másnapra teljesen megszűnt. Nem mertem még tesztelni.

ezért érdekelne hogy az összeeső tüszőt vajon a megrepedés után meddig lehet látni az uh-n, mert én 11-edikén éreztem a feszítést így azt gondoltam akkor lehetett és akkor ma 15 dpo-van ha jól számoltam. Egyébként 3 napja megjön érzésem van...



2017. febr. 25. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem aznap mikor o latott, vagyis azon a hajnalon, vagy tegnap. Nem ovuteszteltèl? :)
2017. febr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem már nem szoktam csinálni valahogy 3,5 év alatt belefáradtam :) már hőmérőzni se szoktam. akkor még várok bár sajnos mindig megjött még időben. reménykedem :)
2017. febr. 25. 12:37
 3/4 A kérdező kommentje:
a szonográfus amikor mutatta a dokinak valami olyan mondott hogy ez sárga test és hogy a tüsző már esik össze. Nem emlékszem pontosan, de a sárgatest szó is elhangzott és a doki megdicsért hogy minden szépen lezajlott ahogy lennie kell és jelentkezzek ha nem jönne e meg.
2017. febr. 25. 12:40
 4/4 anonim ***** válasza:

No, akkor sztem tegnap lehetett a tuszorepedes. :) vagy ma. :)

Jó, amiket mondtak / mondott az orvos.:) ha egyutt voltatok, akkor mègjobb. Sajnalom, h ennyit vàrat magára a babòtok. Ird majd meg milett!!!!! :)

2017. febr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!