Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 1 és fél éve nem sikerült...

1 és fél éve nem sikerült teherbe esnem. Jövőhéten megyek dokihoz, mire számítsak?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy lépésről lépésre. Először gyógyszereket ír, ultrahang, aztán vissza kell mennem, vagy már első vizsgálatkor petevezeték átjárhatósági vizsgálat ilyenek?
2017. febr. 28. 17:47
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
*vinni, bocsi
2017. febr. 28. 19:40
 12/23 anonim ***** válasza:
80%

Ez a pasi lemond a gyerekrol csak ne kelljen kivernie?

Jaj miert akarsz egy ilyentol gyereket? :( Az elso neki nem kenyelmes dologtol dobbant majd :(

2017. febr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a férfinak csak egy orgazmus... Nyilván, ez sokkal megterhelőbb, mint átjárhatóságira, műtétekre járni, hónapokig hormonokkal böködni magad...

Ez így nem fair! Ha közösen akarjátok, közösen kell elmennetek. Vagy együtt, vagy én se mennék.

Szerencsére nálunk ilyen gond nem volt. A páromat előbb vizsgálták, mint engem, és ő mondta, hogy előbb neki kérjek időpontot, hogy engem 'ne bántsanak' feleslegesen, ha ő a meddő.

Egyébként, ha tovább kell mennetek, akkor minden inszeminációnál és/ vagy lombiknál újra és újra mintát kell majd adnia. Akkor mi lesz?!

Szerintem ezt inkább beszéljétek át először...

2017. febr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

És igen, ott helyben kell leadni a mintát egy intim szobában. Ha neki/ nektek úgy a jobb, akkor bemehetsz vele te is. Magánügy ami bent történik, és senki nem fog ezért furcsán nézni rátok.

1-2 órán belül meg is mondják az eredményt.

2017. febr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, nagyon támogató amit írtok..! Igazából már sírhatnékom van, nekem soha nem volt családom, ezért szerettem volna egyet..egy sajátot. De úgy érzem hiába mennék be vele, lehet el sem élvez..az meg elég ciki lenne...Ha ő így áll hozzá, hát akkor nem erőltetem :(
2017. febr. 28. 20:16
 16/23 anonim ***** válasza:

Nézd... ketten vagytok, 50-50% a sikertelenség oka, akár tetszik neki, akár nem. Mivel az ő problémáját vizsgálni sokkal egyszerűbb, olcsóbb és fájdalommentes, nem kikerülhető.

Gondolj bele, téged összevissza műtenek, majd újabb 3 év múlva kiderül, hogy alacsony a spermaszám... Ennek semmi értelme. Kb. mintha fogfájással menne orvoshoz, és kivennék a vakbelét, hátha attól elmúlik...

Nyilván ez nem egy könnyű helyzet, át kell beszélnetek, meg kell szoknia a gondolatot, de ha ennyire sem képes, akkor sajnos nem egy jóban-rosszban típusú embert választottál. Érdemes azon is elgondolkozni, hogy van-e értelme benne maradnod egy ilyen meddő kapcsolatban, tudsz-e élni baba nélkül. És nem fogod-e bánni idős korodban, hogy nem lett gyereked.

Tehát ez most nem csak arról szól, hajlandó-e kiverni, hanem arról, hogy van-e közös jövőtök.


Tényleg kitenne téged egy ilyen tortúrának, ő meg ilyen apróságra nem hajlandó? Benned turkálnak az orvosok hét- és hónapszámra, ő magának nem akarja?

Szeret téged ez az ember egyáltalán? Mert engem nem győzött meg erről...

2017. febr. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

és te ezzel az emberrel akarsz gyereket?

majd a szarbólse szedi ki, mert fúúúj milyen az már...

neki csak bele kell verni egy műanyagba, téged szúrkálnak stb...

2017. márc. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy ti nem passzoltok.Lehet nincs semmi bajotok,csak összeférhetetlenség van.
2017. márc. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Én két éve nem esek teherbe. Rengeteg vérvétel, mindenféle vizsgálat :hsg, méhtükrözés, állandó hőmérőzés, ovulációs tesztek, izgulás a menzesz előtti időkben, hátha ez az a hónap :( sok pénz, idő és energia ment el feleslegesen. Ugyanis orvost váltottam, aki csodálkozott, hogy a férjemet nem vizsgálták első körben?! Hát nem. Ő azonnal kért spermavizsgálatot, és lám csak : kevés a spermája és nem elég fürgék. Két hónap gyógyszer szedés után 27. hetes terhes vagyok. Ha a férjed erre nem képes, akkor ő nem akar gyereket. Az én férjem, amikor mondtam neki, hogy milyen vizsgálatot kért az orvos, az volt a reakciója :mikor és hova kell mennie....
2017. márc. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
19-es válaszoló vagyok : mi itthon intéztük a sperma gyűjtést, egy vagy két órán belül kell mintának beérnie, igaz mi magánba mentünk, 8 ezer Ft volt és azonnal megvolt az eredmény
2017. márc. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!